PDA

View Full Version : Problem sa Wi-fi



Gano
12-07-2011, 13:41
Imam iphone 3gs 4.2.1 i imam problem sa wirellesom. Naime,prije nedjelju dana nabavili smo novi internet kuci. Wirelles na iphonu je radio fantastichno.. Ali je prestao da radi od juche. Ostao mi je wi-fi upaljen preko noci dok sam slushao muziku na you tubu, i kada sam se probudio,vidio sam da je upaljen i ugasio sam ga. Poslije sam ga opet upalio da bih odslushao neku pjesmu,i posle te pjesme nije htio vishe da radi.. Kada udjem u wi-fi pojavi mi se ovaj kucni wirelles.. On se konektuje auto i nakon 10ak sec pojavi se antenica za wirelles u gornjem lijevom coshku kao da je conect.. Onda pokusham da udjem na neki pretrazhivach kazhe mi da nije spojen na iternet.. Ja sam gasio tel,obnavljao adres,ali nishta..Shta da radim?? Da li da ga odnesem kod majstora?? Hvala naprijed

valdy
12-07-2011, 14:09
drzi home+sleep dugme sve dok se ne pojavi apple logo,a mogao bi i da resetujes ruter pritiskom na reset dugme ili jednostavim cupanjem i vracanjem adaptera u uticnicu ;)

Gano
12-07-2011, 15:09
Samo sam ugasio i upalio ruter na dugme iza i sada radi:vb_happy:.. Hvala puno :D:D