PDA

View Full Version : problem za mene s telom



Mips
11-07-2011, 16:05
Izvinjavam se sto postavljam temu, al se nemogu vise snaci na forumu milion pitanja i odgovora da mi je u glavi nastao haos ehee.....
imam iphone 3GS 16GB
fw 4.1 (8B117)
Modem fw 05.11.07
zanima me koji na njega ide novi fw da moze da radi na njemu, posto sam citao na nekim postovima da ima problema s gps ako se digne bb.
znaci nebi da imam nikakvih problema s gps jer mi je on vazan cesto putujem pa mi treba.
znaci samo mi recite koji alat za unlock i koji fw da skinem s kojom oznakom.
A tel me je poceo zezati recimo s gasenjem na 9% baterije pa ga nemogu upaliti dok ga ne napunim, ili kad nekog z0ovem s slabom baterijom samo mi izbacuje.... .
bio bi zahvalan ako mi date podatke koji mi trebaju
hvala !!!!

.stefan
11-07-2011, 16:14
Skines program zvani snowbreeze,skines 4.3.3 fw i pokrenes snowbreeze,pratis sta ti pise,kljucna stvar je da izaberes baseband preserve ili tako nesto (ne secam se tacno sta pise),ali to ti je bitno da sacuvas bb na tom 5.11....nastavis i napravis custom fw

Kada se taj proces zavrsiti snowbreeze ce ti izbaciti kako da udjes u dfu mod,otvorice ti se iTunes,drzi SHIFT na tastaturi pa stisni restore,otvorice ti se prozor,tu izaberi taj novi custo fw koji si napravio,restore ce ti krenuti...kad zavrsi unlock radis isto ultrasnowom iz cydie

Mips
11-07-2011, 16:34
jel moze ovaj fw da skinem 4.3.3. (8j2) a da ne digne bb

Vaxter
11-07-2011, 16:50
Ne može.
Mora da se obradi sa sn0wbreeze, kao što čovek već lepo reče.

Mips
11-07-2011, 16:58
nisam svatio odma thx rekao mi je