PDA

View Full Version : prebacivanje fajlova na ipad 2 bez itunes-a



miloslj
07-07-2011, 15:32
Da li je moguce nekako da se napravi da mogu bez itunes-a da prebacim recimo neku pesmu, ali da mogu preko ipad-a da je i otvorim?

.stefan
07-07-2011, 15:52
U iPod aplikaciji ne....Posto verujem da nemas JB,ne znam kako drugacije da prebacis nesto a da to nije iTunes

djoni1980
07-07-2011, 15:53
ne znam u koji folder itunes smešta muziku, a file systemu ipada možeš pristupiti pomoću raznih aplikacija, npr ja koristim ifunbox za pc

edit: sorry, sad sam ukapirao da tražiš ipad aplikaciju

.stefan
07-07-2011, 16:44
iTunes im menja imena i pravi svoju strukturu foldera kad ubacis pesme tako da je konkretnu pesmu nemoguce naci,osim ako ne preslusavas jednu po jednu....

miloslj
07-07-2011, 18:37
Pa imam jailbreak, danas je izasao

Ali sam ja mislio bez ikakvog programa, kao da ubacis fles i on da mi otvori foldere pictures music videos, da li je moguce tako nesto

.stefan
07-07-2011, 19:06
Mozes npr da ubacis u neki folder tipa downloads preko ifunboxa,iphone foldersa,cim god sa kompa...iz cydie instaliras iFile (njim pristupas file sistemu na iuredjajima),koji u sebi ima svasta integrisano i preko njega pustas sve...

miloslj
07-07-2011, 19:11
Znaci bez nekog programa koji moram da instaliram na komp nema sanse, ok, mnogo hvala za ovo

.stefan
08-07-2011, 04:26
Pazi,necim moras sa kompa da pristupis file sistemu,znaci mora neki program,najbolji je npr.iphone folders jer se bukvalno integrise sa windows explorerom i ne vidis ga da je tu,jednostavno uvek mozes da pristupis sistemu fajlova na iphonu,a iFile da koristis na iphonu za pregled onog sto hoces...mada je itunes najbolja varijanta...nemas mnogo muke,napravis lisstu,sync i vozi...;)ovako se vise cimas za manje efektivni rezultat

miloslj
08-07-2011, 09:48
Da, ali na svakom drugom racunaru gde prikljucim iPad on mi prvo bekap-uje, pa izbrise sve aplikacije

.stefan
08-07-2011, 11:41
Hmm...ako su to sve tvoji racunari imas varijantu,mozes proguglati,o editovanju itunes library i prenosenje svih podataka na taj drugi komp,editovanje jednog reda u putanji i prenosenje cele itunes library na drugi racunar,tako da neces imati vise taj problem,nego ce fakticki da bude ista library na svim racunarima...;)

Kao neki hint za google probaj:iTunes na 2 racunara (na engleskom naravno) ili tako nesto,from mac to pc,ne mora da bude ta situacija ali taj tutorijal svakako dosta moze pomoci,da ti pokaze sta treba da editujes

ardzuna
08-07-2011, 16:25
Možeš da ubacuješ i brišeš pesme preko CopyTrans Manager-a:

http://www.copytrans.net/copytransmanager.php

Prebacivanje muzike je besplatno, dok za ostale opcije mora da se kupi full verzija. Ja sam testirao CT Manager na iPhone-u i radi bez problema, a probaću večeras i na iPad-u, mada ne vidim neki razlog zašto ne bi radilo i na njemu :)