PDA

View Full Version : help!!!tel nece da reaguje(umro)



botro82
06-07-2011, 17:49
iphone 3g odjednom prestao da radi prvo sam ga restartovao(hard reset)kada se pojavila jabukica nije hteo da se upali 5min kada sam ponovio restart telefon vise ne funkcijonisemucim se od jutros i nista molim za pomoc neznam sta da radim da li je gotov zauvek please help!!!!!!!!!!!!!!!!

Byakuya
06-07-2011, 18:01
vec smo ti jednu takvu temu bacili u kantu...kada pravis temu naziv mora imati smisla...help upomoc i sl nisu opcija...
sledeci put kada budes otvarao 4 teme u isto vreme...koje su uzgred iste dobices ban...


drzi sada home+power jedno 15tak sekundi i posle toga pokusaj da upalis telefon...

nakon toga ga nakaci na komp da vidis da li ga on prepoznaje....

botro82
06-07-2011, 18:04
poslao sam ti privatnu poruku.izvini od skoro sam ovde a ovo mi je prvi post

drzao sam sve i pokusavao ali nista.izvini za gresku naucicu.

ja tek sad vidim sta si mi napisao da li ti zans sta je pocetnik profesore ako ti je fetis da me ugasis uradi to odma ja lepo trazim pomoc ti mi brises jbg ja mislim da to nema smisla ali ako ti je to fetis uradi slobodno.bas mi je zao ali je tako na tebi je da odlucis.pozdrav

Byakuya
06-07-2011, 18:59
"Fetis" mi je da procitas pravila foruma...Tu imas sve lepo objasnjeno...


Da li si nakacio telefon na racunar?

botro82
06-07-2011, 19:41
o.k nisam ga procitao.sorry.jesam ali nista,primetio sam da mi je taman ekran mislim da kad je skroz ugasen nije toliko taman.pokusavao sam puno puta da ga resetujem(hard reset) i nista ne ko da je mrtav.

Byakuya
06-07-2011, 20:00
da li racunar prijavljuje nesto...bilo sta kada ga utaknes?

botro82
06-07-2011, 21:09
nista bas nista evo bio mi ukljucen skoro dva sata i nista.

ne reaguje ceo dan pokusavam sa vremena na vreme sve ali nista jbt da ga nisam ubio :(

Byakuya
06-07-2011, 21:43
a juce je radio najnormalnije? ti ispao telefon? si nesto instalirao? cackao?

botro82
06-07-2011, 22:14
ispao nije radio je do jutros normalno sto se tice instalacija stavljam sto vidim na forumu sta je o.k nisam ga cackao jel znam da je mali comp...kazem ti normalno radio i jutros pustio poruku i kad sam dobio por nije reagovao crn ekrana kao da je zakljucan i odma sam uradio hard reset pojavila se jabuka i tako 5-10 min dok nisam video da jos stoji jabuka ja opet home+power i kao da polako nestaje jabuka i crn ekran to je to i nista ne radi mrtav...