PDA

View Full Version : Trajanje baterije na 3GS



mnenad
28-06-2011, 20:10
Morao sam da predjem na 4.3.3 posto su mi na JB-ovanom originalnom 4.2.1 iznenada nestale neke ikonice i nikako nisam mogao da ih vratim. Nisam imao sacuvane SHSH, pa je to bila jedina opcija.

Medjutim, imam sam utisak da mi se baterija brze trosi. Posto nikada nisam tacno pratio statistiku, a i od skora sam vlasnik iPhone, mozda i nisam u pravu.

Moze li neko da mi kaze da li trenutno stanje normalno?

Koriscenje: sat i 7 minuta
Standby: 25 sati
Razgovor: 12 minuta
Preostalo 91% baterije od zadnjeg punjenja.

Nisam koristio wireless u ovom periodu. Inace, uradio sam wildcard aktivaciju preko SAM-a, 3g, location i push servise ne koristim pa sam ih iskljucio.

komsa
28-06-2011, 20:24
to ti je super,nemoj da brines :cool:

dado
28-06-2011, 20:26
To je po meni skroz ok.

mnenad
28-06-2011, 20:43
Dobro, da se ne bavim vise oko firmware-a. :) Mada, prosli 4.2.1 mi, recimo, preko noci nije gubio ni 1% baterije, a bio je hacktiviran, bez SAM-a.

I nije mi jasno sta spada u ono "usage time". iPhone mi nije primarni telefon, tako da ga sigurno, racunajuci i pozive, nisam koristio onih sat vremena koliko je on izracunao.

gidra85
28-06-2011, 22:23
Sasvim pristojno trajanje baterije. Meni se cini da je kod mene situacija dosta "losija" mada stalno mi je ukljucena 3G mreza i wi-fi. Aktivacija isto preko SAM-a i location za pojedine aplikacije ukljuceno.