PDA

View Full Version : Kako da instaliram krekovane igre !!?? :((



malistefi
21-06-2011, 13:53
3 dana za redom trazim po 5 sati i nikako da nadjem resenje za to.. Imam iphone 4 sim free 4.0.1. Zeleo bih da skidam igre sa sajta apptracker ...

Molim sve majsore koji se razumeju da mi objasne kako i sta da odradim .. Unapred zahvalan !!

Majstori pomagajte :))

dado
21-06-2011, 14:08
Mogao si malo više da se potrudiš da pretražiš forum al' ajde...
Ako imaš jailbreak-ovan iPhone dodaj u cydiju source :
cydia.hackulo.us i sa njega instaliraj Installous 4 i uz njega ćeš dobiti sve što ti je potrebno, a i možeš direktno sa Installous-a da skidaš aplikacije sa apptrackr-a.
Ako ti nije jb iPhone, ukucaj u Safari
jailbreakme.com i slajduj za jailbreak i posle toga ponovi ovo što sam ti prvo napisao...

valdy
21-06-2011, 14:25
Evo linka:

http://lmgtfy.com/?q=how+to+install+cracked+applications+on+iphone+4
:cool:

malistefi
21-06-2011, 17:06
DADO ... NEmam instaliranu cindiu ni installos , ne znam da li je jailbrejkovan .. nzm ni kako to da vidim ? :((
kad sam ga kupio on je u sebi imao istaliran ibeer , isoda , shift krekovan cela igra i jos par aplikacija..

Sta mi druze predlazen da odma odradim ? da odradim jailbrejk?? ( sta znaci jailbreik? ) nov sam kod iphone 4 znam dosta ali ovo aman bas nistta ., sta sa njim dobijam sta gubim ? ne zelim da ga sjebem sad odlicno sljaka..malo glupo pitanje mogu li da sjebem fon ako ga jailbrejkujem? pozz i hvala na svemu.. :)

Rakic90
21-06-2011, 17:17
Znas dosta, a ne znas 1+1=? :D

malistefi
21-06-2011, 17:23
mislio sam da igram igrice :)) hahahh :P zezam se.. , pa mislim nisam bas pocetnik , ali ovo nzm :((

Valdy ako skinem app sync 4.0.1 sta sa njime dobijam ???

Byakuya
21-06-2011, 17:23
1.trudi se da budes nacitan i izbegavaj taj recnik
2.pre nego sto bilo sta krenes da radis idi na ovaj deo foruma i upoznaj se malo sa terminologijom:

http://www.isrbija.net/forumdisplay.php?f=42

malistefi
21-06-2011, 17:40
hvaka byakuya ;) ukucam u safari jailbreakme.com i nista se ne dogadja izbaci sliku u nekoj sumi sa snegom i pise na tabli pdf ! ??? :(( u cemu je problem majstori??

Byakuya
21-06-2011, 17:55
Hehe nismo mi majstori:)

Skini na kompu sa ovog sajtq limerain i uradi Jb...bices za 2min gotov:)


http://limera1n.com/

Naravno pre toga instaliraj itunes na racunaru...

malistefi
21-06-2011, 18:04
na telefonu izbacio gore itunes dole usb i strelica prema njemu ? trazi mi da uradio restore ? :(( mislim da sam zeznuo nesto?

odradio i instalirao cindiju .. jos instalos i kraj :)))) ufff kako sam se iscimao :))

krenuo da skidam sa instalosa igrice i skinuo mi i stisnuo sam install i izbacio mi invalid IPA .. ??? sta to znaci ne moze ta verzija da radi ili treba jos nesto da instaliram ?? pomagajte

dado
21-06-2011, 18:53
Možda je u pitanju loš crack, probaj neku drugu igricu.

mallena
21-06-2011, 22:43
Prvo skini jednu free App sa iTunes-a :),pa tek onda "navali"na installus :)!

malistefi
22-06-2011, 08:20
skida se dobro si rekao dado bio je los krek :)) sad gazenje 32 gb treba da se napuni ;) poz svima i hvala vam puno :)