PDA

View Full Version : Autorizacija AppStore-a na iPhone-u



Getz34
01-04-2009, 07:55
Kupio sam iPhone i kada pokusam da skinem aplikaciju sa AppStore-a daje mi autorizaciju tj trazi sifru prethodnog vlasnika, kako to da promenim, jer sam i ja registrovan na AppStore-u?

carterado
01-04-2009, 09:46
Probaj skinuti tu aplikaciju sa AppStorea preko kompjutera. Autoriziraj kompjuter sa svojim emailom i passwordom. Onda uradi sync. Nisam siguran, mozda prebaci i novi username na iPhone, a ako ne, onda Restore.

BaneK
01-04-2009, 12:06
Instaliraj itunes i napravi svoj nalog,autorizuj se preko itunes-a,uradi sinc i to je to!
Evo ti uputstvo za itunes registraciju




http://www.isrbija.net/index.php/topic,3028.0.html

Bojan1389
04-04-2009, 05:54
Mozete li mi molim vas odgovoriti na sledece pitanje...Kupio sam iPhone
3g,pokrenuo sam app store,medjutim vec postoji neki account na iTunes-u kojem ja
ne znam sifru.Napravio sam sopstveni account medjutim ne znam kako da promenim
koji account koristim na iPhone-u?Pritom sinhronizacija ne pali!Restore su mi rekli u radnji da ne koristim itd..

BaneK
04-04-2009, 10:54
Imas gore sve objasnjeno!!!

Bojan1389
07-04-2009, 04:11
Ne pali to jest ne pali ovo sa autorizacijom i sync-om.Restore nisam probao zato sto su mi u radnji u kojoj sam kupio iPhone rekli da to ne radim.Ima li neki drugi nacin?

BaneK
10-04-2009, 22:29
restore je jedino resenje,drugar je imao isti problem odradio sam mu restore danas i sad extra fercera!!!!!!

Ognjeni
11-04-2009, 00:50
mene zanima jedna stvarcica....posle svakog formata, pise mi ..ostalo je toliko i toliko autorizacija na ovom kompjuteru ( u itunesu )..odradio sam 4 od 5...sta posle toga? moracu da pravim novi account ili sta

BaneK
11-04-2009, 06:23
Sledeci put kad radis format prvo u Itunes-u idi na Store-Deauthorize Computer,deautorizuj ga pa onda format.Dobro bi ti bilo da napravis jos neki acount sad dok radi fora za dzabe,ja naprimer imam 5 acounta a pravio sam istu gresku kao i ti radio sam format a nisam deautorizovao komp.Prvo deauthorize pa format.
To ti je to!

Ognjeni
11-04-2009, 11:12
Sledeci put kad radis format prvo u Itunes-u idi na Store-Deauthorize Computer,deautorizuj ga pa onda format.Dobro bi ti bilo da napravis jos neki acount sad dok radi fora za dzabe,ja naprimer imam 5 acounta a pravio sam istu gresku kao i ti radio sam format a nisam deautorizovao komp.Prvo deauthorize pa format.
To ti je to!


extra....hvala puno....napravicu onda jos 1 acc , mada bice dosta i ovaj jedan, imam jos 1 pokusaj a sad znam sta treba.....


bem ih i ko osmisli ovo

BaneK
11-04-2009, 14:50
Napravi sto vise acounta nikad se nezna kad ce da zatreba!!!!