PDA

View Full Version : Kupujem svoj prvi iPod, par pitanja



unxpected
31-03-2009, 22:34
Pozdrav drustvo,
razmisljam da kupim iPod touch 8gb pa me zanima par stvari.
Da li iPod kupljen u inostranstvu treba da se dekodira ili nesto kad se vratim u Srbiju? (kontam da ne, ali ko pita ne skita ;D) Nalazim se u Norveskoj i u apple store sam nasao za 165e iPod 8gb a u drugim radnjama je oko 220e pa me zanima jel ovo OK cena i koliko se krece u Srbiji?
Da li je instaliranje aplikacija velik problem i cimanje? Takodje za prebacivanje pesama i fajlova ili sve moram legalno preko iTunes?

Hvala na odgovorima, svako dobro.

zexx0r
31-03-2009, 22:52
ne mogu da ti kazhem oko cene, mada mogu da ti kazhem da instaliranje aplikacija nije nikakav problem,
shta vishe - veoma je jednostavno tako da oko toga ne morash da se brinesh ;)
prebacivanje pesama je isto jednostavno, i za zavrshnicu - ne mora da se dekodira,
mada ako hotjesh da instalirash krekovane igrice/programe, morao bi :)

unxpected
31-03-2009, 23:23
Ok, hvala na odgovoru! Evo jos par pitanja: Da li preko iTunes se moze prebacivati mp3, mp4 i ostali fajlovi sa mog racunara bez obzira sto to nisu legalno kupljeni fajlovi? Da li postoji veliki izbor free aplikacija da nebi imao potrebu da dekodiram svoj uredjaj?

iphone-srbija
01-04-2009, 00:37
kupi, neces se pokajati, ta cena je skroz ok

ubacujesh muziku i filmove bez problema, to ne mora da se kupuje

Satyr
11-04-2009, 11:44
cena iPoda od 8 gb kod nas je oko 260 eura

nbeojsa.d.mavrenovic
22-06-2009, 18:22
E ovako... Ja nemam pojma niocemu... Treba mi da mi neko kaze tacno, ali molim tacno kako da prebacim neke filmove na ipod tach preko itunes-a ili ako moze na neki drugi nacin... I bilo sta drugo, misleci na muziku i slike... kada otvorim prozor DEVICES na ITUNES naravno tamo je moj ipod prikacen i onda otvorim fasciklu gde pise MUSIC on mi otvori tri liste, od kojih su dve prazne, a u trecoj je sva muzika sa mog kompa... i kad idem na aplly on mi prebaci svu muziku... kako ja da odabrerm samo neke foldere iz mog kompa da ne moram da stavljam svu, posto mi stvarno nije potrebna... za aplikacije sam se snasao, to mi nije bio problem da izvalim kako radi.. samo mi je multimedija problem...
Hvala unapred...



[email protected]

mikenzi
22-06-2009, 19:42
Ako vec nemas pojma onda http://www.iphone-srbija.com/esta-pitanja (klikni na link :) )