PDA

View Full Version : Brisanje ikonica sa springboard-a



VANJA
19-06-2011, 15:24
Prvo zelim da se zahvalim ako mi uopste ko bude bilo kako htio pomoci,moj problem je sledeci sve aplikacije na svom i phone 3gs u sam instalirao i instaliram preko instaliusa medutim mladi brat mi je pokrenuo i store i uradio pokusaj apdejta preko stora tako da mi je programe koji su bili za apdejt jednostavno posivio i ja ih sada nemogu ni ukloniti ni izbrisati pa cak ni uraditi apdejt preko instalijusa.
Treba mi pomoc kako da ih uklonim,izbrisem jer mi jednostavno netrbaju a nemam mogucnost da si kreiram acaunt na storu pa da ih tako apdejtujem.

JOS JEDNOM ikonice su mi posivile i imaju liniju za ucitavanje!!!!
KAKO DA IH IZBRISEM ODSTRANIM.

UNAPRIJED ZAHVALAN VANJA.

lydiasr
19-06-2011, 15:25
Jesi li pokusao reboot?

Lazar
19-06-2011, 15:28
probaj da ih izbacis iz itunsa...

VANJA
19-06-2011, 15:30
Lazare mislis da ih izbacim iz i tunsa i da ga onda sinhronizujem sa i phoneom,pokusacu....

dado
19-06-2011, 15:34
Samo namjesti da sync-uješ sa praznim iTunes library.
Naredni put kada budeš postovao temu, moraš dati naslov koji će da opiše tvoj problem...ja sam to sada sredio za tebe...

VANJA
19-06-2011, 15:36
Izvinjavam se,nisam bas upoznat sa pravilima prvi put sam na forumima jednostavno mi je trebala pomoc....HVALA.

VANJA
20-06-2011, 16:25
Uradio sam sinhronizaciju sa praznim i tjunsom i ono je identicne aplikacije sinhronizovao na i tjuns i tako da nista nisam napravio samo mi je jos razvalio redosljed aplikacija u telefonu.
Stvarno neynam sta da radim jel ima neki mail da nekom posaljem screen shot da vidi kako to izgleda pa da mi pokusa pomoci.