PDA

View Full Version : Problem sa baterijom,molim vas za pomoc



hexel
15-06-2011, 20:25
Imam problem sa baterijom,tacnije tel mi se uzasno sporo puni(skoro 24h) dok je kartica u njemu.Cim maknem karticu ili ga stavim na AIRPLANE MODE napuni se normalno za nekih sat vremena.E sad to nije preveliki problem jer mogu da ukljucim airplane mode na tih 45 min dok mi se napuni tel ali je problem sto mi se baterija strasno brzo i trosi...nosio sam tel kod nekoliko 'majstora',probao sa punjacima-medjutim nista.E sad mene interesuje moze li da bude razlog moj firmwere koji je 3.0...znam da imaju novi 4.2-4.3 ali ne znam koji je pogodan za moj iphone 3G i da li to moze da 'popravi' moju bateriju? E da..dok se puni dok je kartica u njemu i kada NIJE u airplane modu nakon 10ak minuta tel postaje bas vruc ?? Zna li neko sta da radim? Da li mu ima pomoci ili jednostavno sad pocinje da crkava?

sina_bl
17-06-2011, 10:46
Kažu da na 3Gu najbolje radi verzija frimwarea 3.1.3... Probaj da digneš na tu verziju, pa vidi kako će se onda ponašati! A ove više verzije, tipa 4.2 ,4.3 predpostavljam da mogu samo više baterije da troše. Srećno i pozdrav...

komsa
17-06-2011, 11:00
slazem se da je 3.1.3 firmware verovatno najbolji za 3G.....nista te ne kosta da probas u stvari to ti je i trebao biti prvi korak(restore)....... bices pametniji posle update-a :eek:

chunga
17-06-2011, 19:36
Koristim vec duze vreme custom fw 4.1 i uopste nemam nikakvih problema sto se tice baterije. Pri nekom normalnom koriscenju traje mi tri dana bez problema a uvek mi se napuni preko punjaca za sat ipo. Tako da ti probaj da odradis restore pa ces videti da li ce te onda zezati.

hexel
18-06-2011, 01:38
stavio sam 4.2.1 i radi sve odlicno za sad...hvala puno