PDA

View Full Version : moze li se kaciti sa PC-a na iPad2 wifi-jem?



djnykk
11-06-2011, 17:24
Naslov sve govori.

Do sada sam isprobao tonu stvari... sve freeware [jer mi je sistem 4.3.3] i TeamViewer radi vrhunski. Takodje sam odusevljen DropBox-om!

E ono sto bi mi trebalo je: kako da se ukacim preko PC-a [verovatno kucam neku iP adresu?] preko nekog "explorera", da ne moram da povezujem iPad USB kablom za PC za tako nesto, vec sve da ide bezicno, WiFi?

Ako imate bile kakve sugestije, sibajte. Ja za sad visim po netu, trazim nesto takvo... Na JBreakovanom telefonu sve radi savrseno sa iFunBOX-om i iFiles radi sjajno.

Jel postoji nesto slicno za iPad2? I da li je moguce nekako namestiti kopiranje fotki sa Pad-a na odredjeno mesto na PC?

:wave:

dado
11-06-2011, 17:26
Imaš WinSCP,ako nisi probao. Mislim da radi i sa Ipad-om.

djnykk
11-06-2011, 19:48
Nece, probao... Radi samo s telefonom.

A koji je najbolji DVD 2 iPad converter? Sad skidam ImToo i IPad 2 Video Converter... Valjda cu moci da prebacim neki filmic nekako, cisto da probam...

Evo sta sam skinuo i sta super radi: ImToo iPad Mate - ne znam kakvi su ostali ali ovaj prekonvertuje video i ubaci ga u iPad, i to bez iTunesa :)

Ako neko ima sugestiju za neki bolji program, super!

Sad cu da vidim dal cu moci film da iskonvertujem... i jos kad bi mogao npr prevod?

zilexxx
12-06-2011, 17:17
Cekaj ti hoces da remote control ipad za to bi ti trebao vency sa cydije instaliran na ipadu ,nisam siguran da li radi na ipadu. ali radi na iphone i da na pc imas instaliran neki vnc viewer , ne znam da li mozes tako kopirati fileove sa ipada na pc i obrnuto ,za bezicno spajanje bih ti preporucio iphone pc suite koji ti instalira pandaDaemona na ipad samo sto je taj app na kineskom ,ali jedino sto trebas znati je gde ukucati password za wifi u panda daemon i mora ti biti otvoren taj app dok god prebacujes na ili sa ipada fileove uglavnom mozes svasta sa pc suitom ubacivati ringtonove, wallpapere ,deinstalirati cydija tweakove i obrnuto,itd!

igne
16-06-2011, 13:10
Skini File Share sa App Store, pokrenes ga i na browser recimo od mozile upises IP pa se konektujes. Mozes na taj nacin cini mi se sve prebaciti :) Ja to imam ali jos nisam redovno koristio, znam da sam probao i to je to, radi odlicno ali se ne secam sta sve mozes prebaciti :)