PDA

View Full Version : Problem sa punjenjem



totti_le
09-06-2011, 17:15
Ljudi ima jedan problem sa punjenjem iphona 3gs..kada se puni stoji na jednom mjestu naprimjer 98% i ne mice i nakon 5 minuta se reset sam... imal kakvo rijesenje za to...
hvala unapred!!!!:D

crni87
09-06-2011, 17:38
Kada ti dodje do tih 98% uradi hard reset (drzis power i home dugme 10 sek)

totti_le
09-06-2011, 18:35
vidim imamo isti i phone da li se tebi tako nesto desaje ovo je drugi puta :( kod mene... i jos jedno pitanje kako si prebacujes teme koje nisu iz winterboard-a :) pocetnik sam tek iphone imam 1 mjesec dana

zilexxx
09-06-2011, 18:54
Taj problem ces verovatno resiti da reinstaliras ios i odradis setup as new iphone znaci da ne povlacis settingse a bez winterboarda nemas teme jedino wallpapere tj slike u camera rollu koje mozes podesiti kao backgrounde imas na instalousu par wallpaper programcica sa svakakvim slikama preko kojih sacuvas slike u camera roll i onda iz njega podesis lockscreen ili main screen ili obadvoje . Mozes si sa cydije skiniti i programcic batery detective s klojim pratis temperaturu baterije i koliko ti je vec baterija otisla tj vidices koliko odstupa od maximalnog kapaciteta (kolko se maximalni kapacitet smanjio) te ces tako znati kad treba bateriju promeniti isto tako mozes videti kolko ti koja aplikacija trosi baterije nema veze s trvojim problemom ali vredi je spomenuti !