PDA

View Full Version : Najbolji SMS program?



byMaX
25-03-2009, 01:20
Do sada sam koristio običnu SMS aplikaciju, ali vidim da ih sve više ima. Bez obzira na eventualne komplikacije pri instalaciji, koju preporučujete... biteSMS, mySMS xSMS... nemam pojma više ni kako se zovu. Uglavnom, ako može preporuka i ... zašto baš taj program?

Ognjeni
25-03-2009, 02:41
Do sada sam koristio običnu SMS aplikaciju, ali vidim da ih sve više ima. Bez obzira na eventualne komplikacije pri instalaciji, koju preporučujete... biteSMS, mySMS xSMS... nemam pojma više ni kako se zovu. Uglavnom, ako može preporuka i ... zašto baš taj program?


irealsms ...naravno...zato sto imas sve i odlicno radi ;)

AwaX
25-03-2009, 02:58
i ja sam za irealsms. meni samo ne radi quick reply opcija (iako je radila neko vreme), al bez obzira, mislim da je daleko najbolji.

SMRT!!!
25-03-2009, 13:14
i ja sam za irealsms. meni samo ne radi quick reply opcija (iako je radila neko vreme), al bez obzira, mislim da je daleko najbolji.

meni nije radilo isto quick reply ali zato sto mi je bio ukljucen iblacklist ne znam zasto ali to je problem..pa ako ti je aktivan iblacklist eto iskljuci i radice ti opet

byMaX
25-03-2009, 14:15
Hvala ljudi, sad ću da vidim kako ide instalacija za taj program!

sveta3j
25-03-2009, 14:35
Hvala ljudi, sad ću da vidim kako ide instalacija za taj program!

na xsellize repo imas krekovan ireal sms 2.073 koji je ok...
po mom misljenju svaki sms klijent ima neke nedostatke,recimo ireal je najsporiji i najruzniji sms klijent,ali je najstabilniji..
bite sms je isto spor,al je brzi od ireala,al nema toliko opcija kao ireal i mora da se plati,odnosno krekuje se malo teze..
my sms je brza i lepsa varijanta ireal sms-a,ima super opcije i relativno se lako krekuje,al quick reply je malo losije uradjen..
quick sms je extra brz,al se malo baguje i krasuje springboard (trosi dosta rama),al zato otvara poruke za 1 sec...
ireal quick sms je super brz,isto kao quick sms i ne baguje i ne trosi ram toliko,al zato je siromasan sa opcijama jer ima samo quick send i quick reply..
tako da ako hoces da ti dobro sve sljaka najbolje da koristis kombinaciju..
ja koristim my sms u kombinaciji sa irealquick sms-om i prilicno sam zadovoljan,imam lepu aplikaciju,dosta opcija (my sms),a i quick reply odakle god hocu,cak i iz otvorene igrice (irealquicksms)..

ReCkA
25-03-2009, 14:54
Probao sam skoro sve gore pomenute, i lomim se između iReal-a i BiteSMS-a, ali bih pre izabrao BiteSMS, prvenstveno zbog mogućnosti prikazivanja smiley-a... :) ;) ;D Samo još da izađe neki normalan crack... :(

AwaX
25-03-2009, 15:01
na xsellize repo imas krekovan ireal sms 2.073 koji je ok...
po mom misljenju svaki sms klijent ima neke nedostatke,recimo ireal je najsporiji i najruzniji sms klijent,ali je najstabilniji..
bite sms je isto spor,al je brzi od ireala,al nema toliko opcija kao ireal i mora da se plati,odnosno krekuje se malo teze..
my sms je brza i lepsa varijanta ireal sms-a,ima super opcije i relativno se lako krekuje,al quick reply je malo losije uradjen..
quick sms je extra brz,al se malo baguje i krasuje springboard (trosi dosta rama),al zato otvara poruke za 1 sec...
ireal quick sms je super brz,isto kao quick sms i ne baguje i ne trosi ram toliko,al zato je siromasan sa opcijama jer ima samo quick send i quick reply..
tako da ako hoces da ti dobro sve sljaka najbolje da koristis kombinaciju..
ja koristim my sms u kombinaciji sa irealquick sms-om i prilicno sam zadovoljan,imam lepu aplikaciju,dosta opcija (my sms),a i quick reply odakle god hocu,cak i iz otvorene igrice (irealquicksms)..




odlican review sms programa.



meni nije radilo isto quick reply ali zato sto mi je bio ukljucen iblacklist ne znam zasto ali to je problem..pa ako ti je aktivan iblacklist eto iskljuci i radice ti opet


iblaclist nemam instaliran i nije to nego neki drugi bag. video sam i na stranim forumima ljudi imaju slicne probleme. quick replay im radi prvih 20tak dan i posle ne. salje neku "irealsms demo from iphone" type of message bez obzira sta napisete.
weird

sveta3j
25-03-2009, 15:14
odlican review sms programa.

hvala ;D

iblaclist nemam instaliran i nije to nego neki drugi bag. video sam i na stranim forumima ljudi imaju slicne probleme. quick replay im radi prvih 20tak dan i posle ne. salje neku "irealsms demo from iphone" type of message bez obzira sta napisete.
weird

da,to je generalno problem sa 2.073 verzijom,bez obzira na to da li je krekovana ili ne i bez obzira na to sta imate instalirano..kazu da su to ispravili na novijim verzijama,samo sto te verzije nisu krekovane..jbg..

SMRT!!!
25-03-2009, 16:30
ja sam instalirao one smajlice kao japanski Emoji medjutim kad saljem samo iPhone moze da vidi slicice svima ostalima stize upitnik :S beeeedaaaaak :(

ReCkA
25-03-2009, 16:38
Ti smajliji mogu samo da se vide na iPhone-u... Znači da se šalju sa iPhone-a na iPhone. :-\
Zato se meni i sviđa BiteSMS... :)

adzo89
25-03-2009, 20:20
ubjedljivo najbolja kombinacija ti je da stavis mysms kao default i da stavis takodje irealsms quick send...to funkcionise fenomenalno....a ja tek sad otkrih da na mjesto gdje se pojacava zvucnik da su tu odmah pali quick send....i ne mogu vam opisat koliko sam se iznenadio jer je to vrh aplikacija!

Nesha
25-03-2009, 23:03
ja koristim quicksms, jeste da se ucita u ram, ali to je pametno potrosenih par mb rama, mogu dok gledam film da odgovorim bez da izlazim iz plejera ili bilo koje druge aplikacije. Ume da zabaguje, ali desava se i sa ostalim to. Stvarno mi odgovara da mi je sms uvek pri ruci (na + volume) jer ga dosta koristim.

SMRT!!!
26-03-2009, 01:55
ubjedljivo najbolja kombinacija ti je da stavis mysms kao default i da stavis takodje irealsms quick send...to funkcionise fenomenalno....a ja tek sad otkrih da na mjesto gdje se pojacava zvucnik da su tu odmah pali quick send....i ne mogu vam opisat koliko sam se iznenadio jer je to vrh aplikacija!


cek cek pricas o irealsms ili neki drugi ireal???? ne kapiram jer ja to nemam da mi se pali na volume ali meni je ljudi bedak da imam 3 sms aplikacije mislim.....cemu to smaranje ulazenje u jedan pa drugi pa treci...... ??? ako sam lose skapirao molim objasnjenje :)

byMaX
26-03-2009, 01:58
Hvala Sveto, dosta informacija si dao. Instalirao sam sada prvi put neki eksterni SMS klijent. Nisam neki SMS freak da sam morao ranije to da koristim, ali lepo je imati ga. Inače, ja sam stavio da je default, ali sam isključio da ne bude u backgroundu, pa neka se sporije diže, nije strašno. Čak je i tada, čini mi se, brži od standardne SMS aplikacije. Quick Reply je naravno odlična fora.

AwaX
26-03-2009, 02:05
cek cek pricas o irealsms ili neki drugi ireal???? ne kapiram jer ja to nemam da mi se pali na volume ali meni je ljudi bedak da imam 3 sms aplikacije mislim.....cemu to smaranje ulazenje u jedan pa drugi pa treci...... ??? ako sam lose skapirao molim objasnjenje :)

irealsms je full varijanta sms client-a (kao sto si navikao na starom mobilnom telefonu). isto to ti je mysms. iRealQuickSMS je app koji koristi native sms client i omogucava ti slanje poruka dok si u nekoj aplikaciji (igrici, programu). nam opciju forward, folder i sl. pali se na volume up dugme

sveta3j
26-03-2009, 18:52
cek cek pricas o irealsms ili neki drugi ireal???? ne kapiram jer ja to nemam da mi se pali na volume ali meni je ljudi bedak da imam 3 sms aplikacije mislim.....cemu to smaranje ulazenje u jedan pa drugi pa treci...... ??? ako sam lose skapirao molim objasnjenje :)

procitaj moj post gore,objasnio sam sve..
ireal sms je jedan program u kome ima quick reply opcija,ali ireal quick sms je potpuno druga aplikacija,ona ima SAMO quick send i quick reply i NISTA vise..Zato sam instalirao my sms i irealquick sms,jer se dopunjuju,super su aplikacije svaka za sebe i svaka ima ono sto drugoj fali..

adzo89
26-03-2009, 21:00
cek cek pricas o irealsms ili neki drugi ireal???? ne kapiram jer ja to nemam da mi se pali na volume ali meni je ljudi bedak da imam 3 sms aplikacije mislim.....cemu to smaranje ulazenje u jedan pa drugi pa treci...... ??? ako sam lose skapirao molim objasnjenje :)


nije ireal sms nego ireal sms quick send,to je poseban program i stvarno "gazi" : )))

dj_djordje
29-04-2010, 13:19
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

dj_djordje
29-04-2010, 13:22
sorry ... wrong klick :)