PDA

View Full Version : iPhone ostao u recovery



yuka
05-06-2011, 13:22
pozdrav.... više neznam kome da se obratim ili šta da uradim....
jućer cili božiji dan me moj iPhone zeza....
malo ću opširnije tako da onaj ko zna da može imat sve u vidu šta sam radio!

naime radi se o iPhone 3g - 06.15
možda ima jedno mjesec dana sam stavio na 4.2.1 i radilo je sve normalno, međutim u petak navećer sam pokušao napisat poruku ali mi je trebalo jedno 20-ak minuta za napisat: ej ja sam tu.... dođi i donesi mi upaljać...
jućer ujutro sam se probudio i išao odma na iTunes...
shift+restore>download>iPhone1,2_4.2.1_8C148_Restore
i došlo je do pola instalacije... e tu sam ja nešto prčkao po kompu i slučajno sam upalio redsnow i tu je instalacija stala... i od tada mi izbaciva grešku Error 1051...
poslje toga sam ga puno puta pokušao recovery, ali neide....
izbacim ga iz recovery mode-a, ali on se opet vrati sam....
pokušao sam sa tinyumbrella, ali sa tim programom neznam radit ili mi ne uspijeva!!!

ljudi pomagajte!!!!!!

3gs
05-06-2011, 13:37
ubaci ga u dfu napravi costum software preko snowbreeze i onda radi shift plus restore

ne mozes original software staviti na baseband 06.15

pozdrav i javi sta si uradio

yuka
05-06-2011, 13:46
ok... idem pa javim 100%

dado
05-06-2011, 13:53
Promijeni naslov thread-a.
Po pravilima foruma naslov threada mora imati veze sa problemom koji imas...

AwaX
05-06-2011, 14:35
mali off


p.s.off. molio bih moderatore da se ne trude baS svaki post da mi obrisu.... jer ipak se trudim da pomognem nekim clanovima foruma ovde

zbog neki ranijih nepostovanja pravila su ti postovi bili brisani.
dokle god ih pises u skladu sa pravilima nece ti ih niko dirati, nema razloga. samim tim nema potrebe ni za ovakvim izjavama.

NikolaSRB
05-06-2011, 17:37
Znaci, imao sam slicne problrme pri restore itd sa tim error xxx, probao sve zuvi nista nije dalo efekta. Na kraju skinuo itunes na drugom racunaru i uradio restore pa spojio sa lap topom i vratio sve podatke bez ijednog error-a


Sent from my iPhone using Tapatalk

yuka
10-07-2011, 18:26
evo čisto da vam javim šta sam uradija od ovoga... nisam bio u mogučnosti priej... išao sam priko costum-a i radilo je jedno vrime, a sad mi javlaj grešku 1602 i neda mi restorat opet!!!!