PDA

View Full Version : Zastitna maska



bigsale
04-06-2011, 16:31
Posto mi je koza na rukama izuzetno suva nekoliko puta mi se desilo da mi ipad isklizne iz ruku i na svu srecu nije bilo posledica po njega. Video sam na netu da postoji gumena tj. silikonska maska koja pokriva poledjinu i ivice uredjaja ali nisam primetio da se prodaje kod nas. Pitanje: da li neko ima iskustva sa tim maskama, koliko su pouzdane u smislu zastite i gde se mogu naci? Unapred hvala.

djole.extreme
04-06-2011, 23:29
ima, isto ti je kao silikon bamper za iPhone4, ja ih gledao u Nemackoj, nisam kupio, kosta 15€, uzeo sam koznu futrolu sa preklopom i zaslonom, jeste da se nevidi da je iPad2 ali kupio sam ga za sebe ne za radoznale oci prolaznika :). Kod nas neznam dali ima.

Beren
09-06-2011, 12:35
a zasto ne kupis iShield? Po meni je to musthave za zadnju stranu, a ako si picajzla onda ces (kao i ja :D ) nalepiti i na ekran, staviti sCover, ubaciti ga u futrolu od 10" pa u ranac/torbu! Eto, tako ti sigurno nece ispadati!

imas u oglasima iShield na prodaju

milos94.ristic
31-08-2011, 16:08
imam ja na prodaju gumeni cover za ledja(nov u celofanu) jako simpatican, imam i folije za display... imam i neki skroz providni hard case cover za ledja, on ima prorez za smart cover... Ako ima zainteresovanih kontakt na PM... Saljem slike zainteresovanima na mail... =)