PDA

View Full Version : Sinhronizacija muzike sa iTunes - problem?



wucke
31-05-2011, 19:49
Kada ubacim muziku u telefon i sinhronizujem, u delu Music na iTunes-u mi uvek ostaje lista pesama koje sam ubacio. Da li postoji mogucnost da to obrisem (tu listu pesama i folder sa pesmama iz kojih vuce te fajlove) a da pri sledecoj sinhronizaciji mi ne obrise sve pesme iz telefona??

Do sad sam dva puta brisao tu listu, i kad sam sledeci put sinhronizovao slike obrisao mi sve pesme jer logicno tamo nije nista bilo obelezeno :( To me malo smara da moram stalno da cuvam i drzim te fajlove u odredjenom folderu, pa ako ima neki nacin da iTunes zapamti sta sam ubacio i da mi to vise ne dira :)

dado
01-06-2011, 08:55
Kada konektuješ iPhone imaš opcije pri vrhu stranice. Klikni na "Music" i tamo podesi da ti ne sync-uje muziku sa iTunes library. To je to što ti tražiš (ako sam te dobro shvatio).

wucke
01-06-2011, 14:49
Da to mi treba, samo sto ne vidim nigde tu opciju da izkljucim :(
Otisao sam na music, i nema nigde dugmenceta za to...

chunga
01-06-2011, 19:42
Kada ubacim muziku u telefon i sinhronizujem, u delu Music na iTunes-u mi uvek ostaje lista pesama koje sam ubacio. Da li postoji mogucnost da to obrisem (tu listu pesama i folder sa pesmama iz kojih vuce te fajlove) a da pri sledecoj sinhronizaciji mi ne obrise sve pesme iz telefona??

Do sad sam dva puta brisao tu listu, i kad sam sledeci put sinhronizovao slike obrisao mi sve pesme jer logicno tamo nije nista bilo obelezeno :( To me malo smara da moram stalno da cuvam i drzim te fajlove u odredjenom folderu, pa ako ima neki nacin da iTunes zapamti sta sam ubacio i da mi to vise ne dira :)

Ne postoji nijedan nacin nazalost. Ako obrises iz iTunes-a listu, obrisaceti se i iz iPhone-a, kao sto si i sam video. Tako da svu muziku sto imas u kompu prebaci u iTunes i neka ti ostane tu, ako zelis da je imas u svom iPhone-u. Ono sto ne zelis da prebacis na iPhone samo destikliraj.