PDA

View Full Version : unknown error ne mogu da instaliram igrice



juice93
31-05-2011, 18:18
Pozdrav svima kupio sam Iphone 2g pre neki dan.Instalirao sam 3.1.3 tu je bilo malo zezanja oko otkljucavanja al na kraju sam uspeo i sad mi telefon radi.Kad ocu da prebacim application neki kaze "the app angry birds was not installed on the iphone because an error occured ???Pomoc ljudi.Imam instaliran Cydia.Imam jos jedan problem kad pozovem nekog ja njega cujem dobro al on ne cuje mene da li neko zna mozda do cega je,da li je microfon pokvaren ili sta ?U daljini cujem sebe kad pricam . Hvala unapred ljudiii :).

NikolaSRB
31-05-2011, 18:36
Ako te on cuje, onda ti microfon radi i moze biti do mreze da je tqkav zvuk. Ako te uopste ne cuje onda je mic. Sto se tice igrica,skini prvo sa itunes neku besplatno,znaci kreiraj neki fiktivni nalog a onda skini sa installiOus - a neku crackovanu i skini appsync 3.x.x i mislim da ce ti to resiti problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

juice93
31-05-2011, 21:11
Da li molim te mozes da mi das link sta odakle da skinem posto sam tek kupio phone i ne znam nista :).A za mic on mene ne cuje uopste... :S sutra cu da odem to Servisa da vidim sta je to.
Ko je dobre volje i ima vremena moze da me adduje na skype znaci user name "BesanKaoRis" ime mi je Alex da mi objasni neke stvari kako da prebacujem i tako to. Hvala.

dado
01-06-2011, 09:52
Dodaj source u Cydiji:

hackulo.us
i iz tog source-a instaliraj Install0us 4 (trebalo bi radi i na 2G).
Ili kucaj u search "AppSync for 3.1.3" i instaliraj samo to. Posle toga probaj da instaliraš igricu.

mallena
01-06-2011, 10:18
Sve sto je dado rekao ali prvo iTunes acc i prvo skidas free app sa iTunesa

Srecko
01-06-2011, 10:37
Neka proba prvo sa installiousa nesto da skine da skloni tu sumnku oko igrica.. a za mic ako imas slusalice probaj tako da pricas sa nekim i znaces da li je mic u pitanju ili ne.

mallena
01-06-2011, 10:54
Kao sto napomenuh pre skidanja sa installous-a ide skidanje free app sa iTunes-a (razlog ;) (http://isrbija.net/showthread.php?t=4742))

juice93
01-06-2011, 11:38
Hvala svima razumeo sam sve.Odneo sam telefon u servis zbog microfona da mi to poprave,posto nemam wi-fi niti net na phonu da li bi mogao nekako da instaliram taj app sync ili instalious preko kompa pa onda da ga prebacim na mob.pozz

mallena
01-06-2011, 11:40
Mozes :)!Pronadji tutorijal za instaliranje deb fajlova :)!

juice93
01-06-2011, 12:04
Pronasao sam i upravo sam instalirao ispirit a odakle sad da skinem deb fajlove tj igrice?

mallena
01-06-2011, 12:19
Deb faj ti je sistemski fajl :) tj installous i appsync :)!
Igrice i app sa iTunes-a nisu sistemske i one su ipa ...
Njih mozes skinuti odavde :
http://apptrackr.org/
Zatim kada ih skines na komp potrebno je da imeaplikacije.zip prebacis u imeaplikacije.ipa,zatim dvostruki klik i app je u iTunes-u i onda samo sync !
Potrebno je imati itunes i acc itunesa !

juice93
02-06-2011, 17:29
Kako da obrisem sve kontakte odjednom ? ako ima neki program molim vas dajte mi sajt.Ne mogu da nadjem.

Sandi
02-06-2011, 17:33
Erase contacts imas na cydia ako ti je uradjen jb.

CJay
02-06-2011, 17:34
Odlazis u off sa ovim...ako ti trebaju aplikacije ili tweakovi, sve to ima na forumu u "iSoftware - Aplikativni kutak" sekciji...takodje, postoji tema "Aplikaciju trazim", u kojoj pitas ovako nesto...

juice93
02-06-2011, 17:35
Jeste odradjen je,al nemam wi fi na mobu tako da moram da ga skinem sa kompa pa onda da ga prebacim u phone.Da li ima neki def file ili nekako preko ispirita da prebacim taj erase contact al ne mogu da nadjem nigde sajt da ga skinem,. ?