PDA

View Full Version : iPhone 4 iz FR u Srbiji



Iphonovac
29-05-2011, 14:25
...Ponasa se kao pijan...Kao prvo, samostalno promeni unapred odredjeni ringtone za kontakte a onda, sto me najvise iznenadjuje, ne prepoznaje registrovane kontakte sa sve prefiksom +381...
Ima li nacina da se to resi ?...Jer, dobijam SMS i nemam blage veze od koga je, jer se pojavi samo broj telefona sa "+381..." i onda moram da vrtim adresar, sto je zamorno...I kada posaljem sms na registrovan kontakt sa slikom, u povratku dobijem OPET, samo broj telefona....bez slike, bez icega...:brickwall:

U cemu je problem?

Sharky
29-05-2011, 14:40
uradi JB ako nisi, pa sa cydia-e instaliraj CallerID & format fix
Za sve ostalo "procesljaj" malo forum, na dosta mesta je pisano o ovome

Iphonovac
29-05-2011, 17:18
Hvala Sharky...gledao sam danima pre postovanja ali nisam uspio naci...a ZNAM da negde ima :) ....Verujem da mnogi imaju ovaj problem, jer iPhone u Srbiji vise nije onaj isti telefon....

somewhoo
30-05-2011, 02:33
Ne verujem da imaju "mnogi" jel mislim da je vecina JB-ovala! :)

Sharky
30-05-2011, 02:36
Posle JB koji je u srbiji normalan "zabava tek pocinje" ;)

SloboUgljevik
30-05-2011, 07:19
Pa mora bit normalan kad volimo slobodu, a i ovo malo para sto imamo moramo potrositi na vaznije stvari. :)

Iphonovac
30-05-2011, 08:39
Ne verujem da imaju "mnogi" jel mislim da je vecina JB-ovala! :)

Naravno da je moj Iphone JB-ovan...:) Unazad tri godine, svi moji iPhone su JB-ovani, svi modeli, i uvek sam imao iste probleme sa njima u Srbiji a narocito ono sto sam opisao u naslovu...:D

studioton
30-05-2011, 09:12
uradi jb i install callerID kao sto tivje neko rekao i neces imati problem..

Cudi me da nisi uspeo da nadjes resenje za ovo u zsdnje tri godine, a na hiljade tema o tome.. potreban je samo search ovde ili na google :)

Iphonovac
01-06-2011, 08:07
Cudi me da nisi uspeo da nadjes resenje za ovo u zsdnje tri godine:)

Izmedju desetina JB-ova zaboravi se proguglati pre nego se krene na put...:vb_kez: A kada se sleti na aerodrom, stvar postaje jasnija vec posle nekoliko poziva...:facepalm: