PDA

View Full Version : Itunes-prebacivanje



joker
27-05-2011, 15:08
Cao svima. Prebacivala sam muziku, slike itd preko itunsa, ali pao mi je sistem na laptopu i morala sam da preinstaliram windows, sada naravno nemam itunes. Pa me interesuje, jel ce sve sa telefona da mi se izbrise ako instaliram ponovo itunes i prikljucim fon?Ako hoce, jel mogu nesto da uradim povodom toga? :D

chunga
27-05-2011, 15:20
Nazalost kada budes instalirala iTunes izbrisaceti se sva muzika iz telefona. Najbolje je da prebacis ponovu svu tu muziku sa kompa u iTunes i onda neces imati nikakvih problema.

joker
27-05-2011, 15:30
Mislis da stavim u itunes pesme koje su mi u iphonu? A slike nece da se izbirsu?

CJay
27-05-2011, 15:32
ako ne ukljucis da sinhronizuje slike, onda ce ostati na telefonu...slike mozes lako da prebacis sa telefona na komp pa ih opet sinhronizujes...kad nakacis telefon, otvori my computer, pa ces tamo imati ikonicu iPhone-a kao poseban drajv...otvori i tu ces naci slike sa telefona...prekopiraj ih na komp, pa u iTunes ukljuci sync Photos, i odaberi zeljeni folder koji hoces da sinhronizuje...

joker
27-05-2011, 15:34
Ok...Hvala..:) A sto se tice muzike to ce se izbrisati,tako? :/

CJay
27-05-2011, 16:47
da...rece chunga vec...ali tu muziku ako imas na kompu, ponovo sinhronizujes i to je to...