PDA

View Full Version : Problem sa signalnom!



BiTrAtE
27-05-2011, 09:02
Nakon otkazivanja mikrofona, snasle su me nove muke... Naime u stanu nemam uopste signala, eventualnooo jednu crticu u nekim djelovima, ali je uglavnom no service. Prije nekoliko dana u svim djelovima stana sam imao skoro pun signal ili makar 3-4 crtice. E sad kad izadjem napolje ili na terasu, imam 2-3 crte. Nevjerovatno :( Probao sam reset network settings ali ne pomaze, restore takodje... Garancija mi ne vazi. Sta da radim???

studioton
27-05-2011, 09:24
iskljuci 3g pa vidi da li je bolje

inace, pratim tvoj problem .. sah-mat situacija.. otkazuje ti phone, nemas garanciju .. nijedna metoda ne pomaze.. teska situacija

BiTrAtE
27-05-2011, 09:25
Evo uradih downgrade na 4.2.1, sad je signal pun...nevjerovatno... A sto se tice onog problema s mikrofonom resenje ima al ce me kostati 90e izgleda...

Goxy86
27-05-2011, 09:28
Kako mozes da nemas garanciju? Cak i da si ga medju prvima kupio imao bi garanciju jer je prodaja krenula krajem juna...

BiTrAtE
27-05-2011, 09:30
Meni garancija istice krajem oktobra tek, al strucnjaci nece da mi priznaju garanciju jer sam navodno DEKODIRAO telefon. Ja im fino kazem, ljudi da znam to da radim nebi dolazio da reklamiram kod vas telefon nego bi mi apple dao novi odma al dzaba.