PDA

View Full Version : Telefon mi pokisao i sad neradi silent swich



misabuki
25-05-2011, 14:27
Drugari pomagajte evo sad mi tel Iphone 3g 8gb pokisao u dzepu posto je bila neka olujcaga ,ja sam ga ugasio i malo prosusio.Upalim ga sve mi jedelovalo ok dok nisam primio poziv i vidim da tel nece da zvoni samo vibrira.Prva pomisao mi je bila slucajno sam ukljucio silent .Pogledam dugme ono stoji u normalnoj poziciji ,rekoh sebi jebo te da mi nije zvucnik riknuo od vlage pustim muziko ona pici normalno sve ok.Skinem program koji preko sbsetings ukljucuje i iskljucuje zvono ,probam opet pozovem sa drugog telefona sebe ono nista ,ukljucim vibru u sbs ono vibrira .Sta da radim ,jel postoji neko jos softversko resenje ?
Unapred zahvalan

peraps
25-05-2011, 14:33
Aj probaj za pocetak da gurnes i izvuces dzek tj.sluske u mnogo slucaja je bilo to kad pokisne ili udje voda .
Postupak ponovi vise puta a ako imas kompresor izduvaj tu rupu samo naravno sa majim pritiskom...
Probaj nemozes nista da izgubis;);)

misabuki
25-05-2011, 14:43
mose lock uspeo sam malo sam sa fenom susio iphone oko dugmeta silent i proradilo pozzz i hvala

Srecko
25-05-2011, 15:07
Pa poenta je da se samo dobro osushi i to je to... Da je slana voda u pitanju onda bi bila potpuno druga pricha.