PDA

View Full Version : napravi ringtone & sms tone



Creep
20-05-2011, 19:15
Oce li neko biti ljubazan da mi kaze, osim preko pc-a, ima li koji app da radi potvrdjeno (postavite source) na Iphone. Posto vidim onaj anyring se spominje kao radi ali meni nikako da proradi.

Uglavnom ringtone i nije problem napravit preko pc-a, ali sms tone nikako da provalim kako se treba podesiti... treba li da se menja format tona ili u cemu je fora? :vb_kez:

komsa
20-05-2011, 19:21
lFngW6lfspw

Creep
20-05-2011, 20:06
predosadan je ovaj proces brate. hvala ti svejedno...

dzenopoljac
21-05-2011, 08:41
Probaj ToneFXs

Creep
21-05-2011, 14:52
ovo je samo za ringtone i to preko pc-a. sto mi nije toliko bitno koliko sms tones.

moze li kako preko ifunbox-a da se ubaci folder sa tonovima u odgovarajuci folder ajfona da bi ih ajfon kasnije prepoznao. ili treba drugi format ?

StiveQ
04-06-2011, 15:21
Isto pitanje kao i creep, kada sam kupio iphone imao je custom sms ringtone da se biraju u samom setings sounds, preko 70 custom text tone, ali sam ubacivao mp3 preko itunsa i sve mi obrisao, sada citam sve sa foruma i nemogu da nadjem nigde kako da ubacim odjednom 10-20 sms tonova u taj iphone defalut folder? Neverujem da je predhodni vlasnik svaki posebno imenivao svaki sms recived1-2 itd...

zoranmami1
23-02-2012, 11:10
ja ringtone radim preko iphone pc suite ,i odradjuje u celoj duzini pesme

panemoj
23-02-2012, 15:37
Pa, po meni, je najlakse da to uradis preko iFunbox-a...
Otvoris program, sa leve strane klik na ' Ringtones ' za zvonjavu, a na ' UISounds ' i folder ' New ' za SMS tonove.
Naravno, preduslov je da tonovi budu u odgovarajucim tipovima datoteka ( .caf za sms, a .m4r za ringtone )

E, da...da bi izbegao smaranje i pretvaranje u sms format ( .caf ), po meni je najlakse da napravis ringtone ( pomocu gomile programa koja postoji na netu ), ubacis taj ringtone u telefon, odes u Settings/Sounds/Text Tone, skrolujes do dela liste ' Ringtones ' i odaberes onaj koji si prethodno napravio.