PDA

View Full Version : iPhone Firmware 3.0 - VIDEO



iphone-srbija
18-03-2009, 04:10
Evo kako je danas izgledala prezentacija najnovijeg firmware-a 3.0, koji će biti dostupan u narednim mesecima.

http://stream.qtv.apple.com/events/mar/0903lajkszg/m_090374535329zdwg_650_ref.mov

iphone-srbija
18-03-2009, 17:22
iPhone OS 3.0 Video Walkthrough

http://www.youtube.com/watch?v=dJI_s_6uiSQ#ws-hd

Nesha
19-03-2009, 02:32
Ovaj drugi video je uklonjen od strane usera. A za prvi hvala puno, sve je receno. A najvise se nadam onome B.Y.O.M sto ce znaciti verovatno garmin mape...

Samo ce ovo tek zaziveti tokom leta, ali pre nisam ni ocekivao da ce sve da dodje na mesto. Sjajno.

dulecar
19-03-2009, 13:43
nisam gledao video, ali sam procitao negde, da ce biti landscape keyboard i cut, copy i paste :)))))

carlito
19-03-2009, 14:34
Samo da budu garmin ili iGO mape. ;D

AwaX
19-03-2009, 15:43
Samo da budu garmin ili iGO mape. ;D

definitvno ce biti u vidu neke aplikacije. sinoc sam pogledao video. traje masu, al poboljsanja fino izgledaju

carlito
19-03-2009, 16:07
To je lepo za čuti. Mada i g-map for iphone (http://www.xroadgps.com/Maps/GMapforiPhone/tabid/2463/Default.aspx) kaze da ce biti mape za evropu u prvom kvartalu ove godine. Oni koriste navteq mape, pa je pitanje koliko će biti dobre za našu zemlju. Al ako bude garmin biće extra! ;D

Do sada su garmin i igo(ver 8 ) pricali da imaju gotove aplikacije za iphone 3g samo da čekaju dozvolu od apple, pa ćemo da vidimo ! ;D

Ognjeni
19-03-2009, 16:09
To je lepo za čuti. Mada i g-map for iphone (http://www.xroadgps.com/Maps/GMapforiPhone/tabid/2463/Default.aspx) kaze da ce biti mape za evropu u prvom kvartalu ove godine. Oni koriste navteq mape, pa je pitanje koliko će biti dobre za našu zemlju. Al ako bude garmin biće extra! ;D


sad su nasli da ubace sve to kad sam se zaostrio da prodajem u kupujem novi u junu :D


bilo bi extra samo za mape...sve ostalo vec imamo i radi....i mms, BT, landscape, copy paste itd

For Central/South America, Asia and other countries, we're targeting to release in Q2 2009.

nesto mislim da ovaj deo 'Evrope' ipak ide iza Azije i ostalih zemalja

carlito
19-03-2009, 16:12
Ovako oni kazu: G-map for Europe will be available within Q1 2009.

A BT, MMS i slicno su sad namerno pustili jer su provaljeni pa ce oni sad kao šatro da nam izađu u susret i to dozvole... ;D

Ognjeni
19-03-2009, 16:28
Ovako oni kazu: G-map for Europe will be available within Q1 2009.

A BT, MMS i slicno su sad namerno pustili jer su provaljeni pa ce oni sad kao šatro da nam izađu u susret i to dozvole... ;D


da....tako da sigurno necu da gubim ceo dan , restorujem, vracam 9999 pesama i programa zbog neceg sto vec imam...jedino ako garmin ili igo dozvole prelazim odmah, trebaju mi mape

nikolaig
19-03-2009, 23:25
Odgledao sam ovaj preview 3.0, extra ce biti stvari.. Samo da ga krekuju (jer ce verovatno ubaciti neku jacu zastitu) i bice super..

iMrawius
25-03-2009, 16:31
http://www.youtube.com/watch?v=koF4_Gk1gPk&feature=related#ws

prezza
27-04-2009, 16:30
Cao ljudi a kad cemo moci 3.0 da instaliramo na iPhone sim free telefone.
Ako moze koliko je to love i gde da odem.

Pozz

P.S. Nije me dugo bilo jer sam napokon uzeo sim free iPhone u Rusiju MB496RS pa vise nemam nikakvih problema sa njim
:) ;) :D ;D :P

iPhoneSA
27-04-2009, 16:36
Cao ljudi a kad cemo moci 3.0 da instaliramo na iPhone sim free telefone.
Ako moze koliko je to love i gde da odem.

Pozz

P.S. Nije me dugo bilo jer sam napokon uzeo sim free iPhone u Rusiju MB496RS pa vise nemam nikakvih problema sa njim
:) ;) :D ;D :P


Trenutno samo ima beta verzija 3.0 za developere, kad se pojavi na trzistu oficijelno bit ce ti dostupan na iTunesu kao regularni update...stoga mislim da nije trenutno pametno da update radis na 3.0 (nesto pohebe baseband itd. pa ne mozes vise downgrade) osim ako nisi bas onako zagrizeni developer i tester...moj savjet je cekati dok ne izadje official verzija...mozda pametujem nekome ko vise zna od mene al eto...
:)
LP

vasa.93
28-04-2009, 17:08
Zanimljivo! Jedno je sigurno, čim ga otključaju prelazim na njega...

prezza
29-04-2009, 15:55
Trenutno samo ima beta verzija 3.0 za developere, kad se pojavi na trzistu oficijelno bit ce ti dostupan na iTunesu kao regularni update...stoga mislim da nije trenutno pametno da update radis na 3.0 (nesto pohebe baseband itd. pa ne mozes vise downgrade) osim ako nisi bas onako zagrizeni developer i tester...moj savjet je cekati dok ne izadje official verzija...mozda pametujem nekome ko vise zna od mene al eto...
:)
LP


Da da gledao sam na netu treba da postanem developer za 99$ da bih mogao da imam ver 3.0. Mislim da cu sacekati iTunes update, jedino ako mi nesine ideja da napravim neki programcic pa pomislim da moze da mi se isplati.
:) ;) :D ;D :P

Milidragovic
29-04-2009, 16:23
Daj Pedja nemoj to ponovo da radis jer znas i sam sta se desilo prosli put kada si radio update hehehehheheheh
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Proday
29-04-2009, 19:51
Znaci tuzno je koliko ovaj iphone sa snimka sporo radi i koliko mu treba da startuje neku aplikaciju!

prezza
01-05-2009, 12:36
Znaci tuzno je koliko ovaj iphone sa snimka sporo radi i koliko mu treba da startuje neku aplikaciju!


Hehehe, a ja mislio jedino sam ja to provalio. Dobro je nisam lud. Stvarno mu sljaka iphone sporo, a nista ne kaze lik koji radi prezentaciju na klipu. Ipak cu sacekati zvanican update na itunes za 3.0 software.
:) ;) :D ;D :P

prezza
01-05-2009, 12:39
Daj Pedja nemoj to ponovo da radis jer znas i sam sta se desilo prosli put kada si radio update hehehehheheheh
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Pa Bratori prosli put sam imao jailbreakovan iphone, sad sam sigurica, sada imam otkljucan sa 2 god garancije zahvaljujuci nasoj braci Rusima.
:) ;) :D ;D :P