PDA

View Full Version : iTunes problem



Maja
14-05-2011, 10:56
U pitanju je iphone 3G, iOS 4.1, modem firmware 05.13.04, sve radi normalno, ali od juce kada probam da se nakacim na iTunes izbaci mi ovo:http://i55.tinypic.com/25jdz03.jpg
Ovde na forumu sam nasla da to moze da se pojavi zato sto sam instalirala MewSeek, ali kad sam ga izbrisala i dalje mi se pojavljuje ovo, e sad zanima me da li mogu nesto da uradim da ovo popravim, ali da ne moram da radim restore?

shO
14-05-2011, 11:03
Ako nista ne pomaze... peglaj restore :)

zilexxx
14-05-2011, 11:10
probaj ovo
posle toga itunes nije mogao da procita sadrzaj iphone pa sam obrisao ove fajlove ( da ne bi radio restore) :
/private/var/mobile/Media/iTunes_Control/iTunes/iTunesDB
i
/private/var/mobile/Media/iTunes_Control/iTunes/iTunesCDB

samo ja ih ne bih obrisao nego izrezo i stavio u root rako da ako ne upali mozes vratiti nazad na svoje mesto ako upali onda slobodno izbrisi iz roota, to mozes probati uraditi sa Ifile izravno na telefonu ili sa iphone browserom ili sta imas vec na kompu za takve stvari funn box itd ako uspe ne moj se meni zahvaljivati nego clanu orifielu jer to je citirano iz njegovog posta!

Maja
14-05-2011, 11:24
Videcu da li to da probam, plasim se da ne zeznem jos nesto... :-\
A kada bih radila restore mogu li da radim sve kao sto je ovde napisano http://www.isrbija.net/showthread.php?t=13429 a da ne zakljucam za stalno tel ili tako nesto, posto sam videla da se to dogadjalo nekim clanovima foruma?

zilexxx
14-05-2011, 11:28
Mozes slobodno ti customi ti nece promeniti bb tako da se nemas cega bojat!

zilexxx
14-05-2011, 11:33
A najgora stvar sto se moze desiti ako obrises ona dva filea gore jeste da ti itunes javlja istu gresku kao i dosada tako da se ne moras bojti da ces nesto zeznuti!

Maja
14-05-2011, 11:34
Pa dobro onda, probacu to, pa javljam sta sam uradila...

Maja
14-05-2011, 11:42
Izbrisala sam, sad mi ne pokazuje onu poruku, nego mi otvori iphone normalno, ali mi pokazuje kao da nemam nista na njemu... Ipak cu ja da uradim restore, izgleda da mi druge nema...