PDA

View Full Version : iTunes ne prepoznaje iPhone



Bane92
24-06-2008, 00:06
Kupio sam telefon pre koji dan i ocu da stavim neke pesme na njega i kad prikljucim telefon na pc iTunes mi ne prepoznaje iPhone :(
moze neko da mi pomogne ?
Hvala unapred :)

sveta3j
24-06-2008, 00:38
odakle si instalirao itunes?treba da mu skines najnoviju verziju sa neta.da li ti komp prepoznaje telefon?za manipulaciju sa fajlovima ti je super iphone pc suite,a i imas vise mogucnosti nego sa itunesom,mada bi trebalo taj problem da resis zbog restora..

Bane92
24-06-2008, 18:22
skinuo sam ga sa apple-ovog sajta i kad udjem u njega kad prikljucim telefon ispise :This iPhone cannot be used the required software is not instaled.Run the iTunes instaler to remove iTunes,then instal iTunes again. a iphone pc suite stalno pise da mi telefon nije konektovan :(

sveta3j
24-06-2008, 18:34
ok,za itunes stvarno ne znam da ti pomognem,mada je ovde jedan lik imao nesto slicno,pa potrazi ukucaj itunes na search-u...da li ti ispise da treba nesto dodatno da instaliras kad ga povezes sa pc suite-om,naime kad sam ga ja prvi put povezivao ispisalo mi je da je potreban zibrick fix sa source-a iunlock.no?kad sam kliknuo cancel i meni je napisao disconnected.