PDA

View Full Version : zvucnik, na uvetu...



Alavi
06-05-2011, 16:32
Pozdrav ljudi, imam problem od nedavno sa svojim 2g telefonom, naime sve radi kako treba, ali mi je prso zvucnik (gornji, za uvo, slusalica). daleko je tisi nego ranije, i nego sto bi trebalo.

da li postoji negde da ovo moze da se zameni, ili neki drugi nacin da se sredi?

eLfid
06-05-2011, 17:07
otvori tel i probaj da ocistis zvucnik, ako ne onda zamjeni :) nikakav problem, pasuje zvucnik i od nokie :))))

Alavi
06-05-2011, 17:09
pokusacu, hvala :)

Alavi
06-05-2011, 17:38
jedno pitanje, otvarao sam iphone i ranije, zbog ciscenja i ciscenja ekrana, i znam da je ploca ekrana zalepljena za telo.
sad, to sam radio sa drugom koji je bio zaposlen u pronto servisu telefona, tako da je on stavio neki lepak cini mi se nazad.

kako je ovo potpuno drugi telefon (isto 2g), zanima me, da li cu morati da stavim neki lepak kada ga budem zatvarao, i koji?

acasmc
13-05-2011, 15:39
iphone ima gumu oko ekrana, koja sluzi da "zadihtuje", tako da nema potrebe ni za kakvim lepkovima.

pentium4
02-09-2011, 19:25
Pozdrav ljudi, imam problem od nedavno sa svojim 2g telefonom, naime sve radi kako treba, ali mi je prso zvucnik (gornji, za uvo, slusalica). daleko je tisi nego ranije, i nego sto bi trebalo.

da li postoji negde da ovo moze da se zameni, ili neki drugi nacin da se sredi?

znači ,on je tebi normalno se čuo kao npr.na nokii i odjednom počeo da se slabije čuje,tj.čuješ ali ne dovoljno dobro,jer ja imam taj problem,pa me zanima kako si riješio,nije li komplicirano sam to odraditi

davor
02-09-2011, 19:44
Probaj prvo mrezicu sa spoljne strane ocistiti nekom cetkicom

djole2006
26-09-2011, 01:14
I ja imam problem sa zvukom kao da distorzira i nekako mi je slab sada, prosto kada razgovaram misle sa druge strane da sam gluv
sta ste uradili povodom gore navedenih problema i sta meni predlazete da uradim pored predlozenog gore?
neko da postavi ako to postoji kako da ga otvorim
hvala....

cikaaca
05-10-2011, 18:06
cetkicom ocisti,iglom probusi malo mrezicu...jednostavno resenje

chunga
06-10-2011, 10:02
Ili ga dobro izduvaj sa kompresorom, ili kompresovanim vazduhom u bocici. :D


Sent from my iPhone 3GS White using Tapatalk

hipp
07-10-2011, 01:00
jednostavnije zameni kosta 3 evra pase od nokie

Draganr
07-10-2011, 01:10
Ja sam imao takav problem i slučajno sam naišao na rešenje. Naime, moj 2g je greškom popio kafu i dok sam ga čistio primetio sam da je prorez za slušalicu blago "voštan" ili ti prljav od telesnih tečnosti od prislanjanja telefona na uvo. Iako sam prilično pedantan u održavanju uređaja, pravo je čudo šta sam spajalicom uspeo da pokupim iz proreza - tkanine. Zvuk koji je do tada bio nepodnošljivo tih čak i u praznoj sobi, posto je ponovo normalan.