PDA

View Full Version : Instalacija crack-ovanih aplikacija



Pittsburgh
12-03-2009, 19:21
Mene zanima kako cu kad budem uradio jail-brak instalirati apliakcije koje su krekovane na svoj telefon i da li ce mi i dalje biti omogucen pristup AppStore-u i pored Jailbreak-a...Ovo me zanima jer sam poceo da skidam podcasts-e odande, pa zbog toga...Hvala

carterado
12-03-2009, 20:28
Pogledaj u podforumu igrice kako instalirati crackovane appove. Ima dosta sticky tema o tome.

http://www.isrbija.net/index.php/board,10.0.html

Da, i dalje ce ti biti omogucen pristup App Storeu.


Pozdrav

Satyr
15-03-2009, 18:37
a jel ima neki nacin da se to odradi bez interneta, posto nemam wifi ruter u kuci

carterado
15-03-2009, 19:37
Pa u svakom slucaju ti treba Wi-Fi nakon jailbreaka ili da instaliras OpenSSH iz Cydie pa da se mozes spojiti na iPhone preko USB kabla ili da direktno iz Cydie instaliras neki paket naziva "ipa prep" koji ci ti omoguciti instalaciju ipa fileova.


Pozdrav

Satyr
16-03-2009, 22:49
jel ima razlike izmedju Winterboard-a, Springboard-a i Summerboard-a ???


edit:
kako da ubacim igre koje sam skinuo preko rapidshare-a, ili na neki drugi nacin (tj nisam skinuo preko iTunesa)

Pittsburgh
20-03-2009, 21:45
Ja se uopste ne snalazim sa ovim...Meni uopste nije jasno...Jel moze neko objasnjenje ovde kako da instaliram neke bolje igre direktno na IPOD(preko cydie)...Instalirao sam samo nekog neoriginalnog milionera...

Satyr
21-03-2009, 17:32
i ja bih to voleo da znam

btw instaliraj i doom dobra je igra

carterado
21-03-2009, 20:04
jel ima razlike izmedju Winterboard-a, Springboard-a i Summerboard-a ???


edit:
kako da ubacim igre koje sam skinuo preko rapidshare-a, ili na neki drugi nacin (tj nisam skinuo preko iTunesa)


Winterboard ti je alat koji sluzi za razna audio/video/slikovna podesenja na iPhoneu
Summerboard ti je isto to, al za 1.x firmware.
Springboard ti je onaj home screen sa ikonama.

A za igre, ako su u .ipa formatu samo dva klika na njih i one ce se prebaciti u iTunes i onda samo uradis sync sa iPhoneom.




Ja se uopste ne snalazim sa ovim...Meni uopste nije jasno...Jel moze neko objasnjenje ovde kako da instaliram neke bolje igre direktno na IPOD(preko cydie)...Instalirao sam samo nekog neoriginalnog milionera...


U Cydiji nemas nekih dobrih igrica. Pogledaj na AppStoreu.

Satyr
21-03-2009, 21:42
kaka sam dvaput kliknuo na igru koju sam skinuo preko RS-a ona se ubacila u iTunes i instalacija je pocela, na kraju mi je pisalo app cannot be verified

carterado
22-03-2009, 00:56
Jel imas novi MobileInstallation file?
Jesi li prvo instalirao jednu free aplikaciju iz iTunesa?
Koju verziju firmwarea zahtjeva ta tvoja igrica?

Satyr
22-03-2009, 17:48
Jel imas novi MobileInstallation file?
Jesi li prvo instalirao jednu free aplikaciju iz iTunesa?
Koju verziju firmwarea zahtjeva ta tvoja igrica?

izgleda da nemam novi MobileInstallation, gde da nadjem novi??
imam mnogo free aplikacija
igra zahteva 2.0 firmware, ja imam 2.2.1

edit: nasao sam u cydia patch za movi MI

Satyr
23-03-2009, 21:32
Ja se uopste ne snalazim sa ovim...Meni uopste nije jasno...Jel moze neko objasnjenje ovde kako da instaliram neke bolje igre direktno na IPOD(preko cydie)...Instalirao sam samo nekog neoriginalnog milionera...
udjes u cydia>manage>sources>edit>add>i kucas cydia.hackulo.us>udjes u hackulo>i instaliras miPatch Firmware 2.2.1

markic_88
03-06-2009, 23:42
jel moze neko da mi kaze kako da obrisem aplikacije koje sam ubacio????

zixY
03-06-2009, 23:46
Ako su aplikacije ubacivane preko iTunesa onda ih brisi iz iTunesa... Ili mozes zadrzati prstom nekoliko sekunde na App koju hoces da brises i onda ce se pojaviti X u gornjem levom uglu i onda tu tapnes i to je to... Ako su Aplikacije iz Cydie, onda ih brises iz Cydie ;D

TrtaMrta
03-06-2009, 23:49
jel moze neko da mi kaze kako da obrisem aplikacije koje sam ubacio????
Za one one koje si instalirao preko itunesa samo treba da drzis prsta na ikonici 2-3 sekunde i kad pocnu ikone da se talasaju tada ce se pojaviti jedan mali x u levom uglu.Klikom na taj x brises aplikaciju.
Za one koje si instaliro preko cidije ides u cidiji pa menage,pakadzes i tu ih uninstaliras.

markic_88
04-06-2009, 00:01
uspeo sam,hvala zixy,hvala max :D

markic_88
04-06-2009, 00:03
i kad sam vec krenuo sa pitanjima,imam i pod 2 generaciju (sta god znacilo) pa me intresuje da li postoji neka mogucnos da ja vidim aplikacija kakva je pre nego sto ubacim u i pod?

Satyr
04-06-2009, 00:47
idi na youtube

Koren
13-08-2009, 12:36
udjes u cydia>manage>sources>edit>add>i kucas cydia.hackulo.us>udjes u hackulo>i instaliras miPatch Firmware 2.2.1

Prvo sam imao problem da ne mogu da instaliram aplikaciju jer nije mogla da bude verifkovana. Instalacijom ovog patch-a sam to sredio medjutim sad mi za svaku aplikaciju koju instaliram preko itunes-a izbacuje samo poruku "The application **** cannot be opened"

Ima li neko ideju sta bi moglo da bude?

PozZ

Edit: Ovo se desava samo sa krekovanim aplikacijama koje ubacim preko itunes-a, one koje regularno skinem sa itunes prodavnice rade bez problema.

Edit2: Posle par iskljuci/ukljuci akcija, aplikacije su proradile same od sebe... Extra je sto se ispisah ovde sam sa sobom :banana::banana::banana: