PDA

View Full Version : Problem sa Touchscreenom ili...... ?



damirAERO
05-05-2011, 08:53
Pozdrav ekipa, evo ovako prije svega da se predstavim. Zovem se Damir, dolazim iz Splita i jedan frend iz Beograda mi je preporucio ovaj forum. Imam iPhone 4G i 3G medjutim moj problem je vezan uz iPhone 3G. Uradjen je Jailbreak i Firmware je 4.1 (8B117), modem firmware je 06.15.00. Nista nisam radio na svoju ruku vec sam odnio u servis mobitela da mi oni urade jailbreak itd. E sad, dogadja mi se cesto da mi touchscreen na neko vrijeme prestane reagirati na dodir ili se dogadja da kada stisnem prstom na neku ikonu, ona ono kao potamni medjutim nece da udje u istu. Home button mi uvjek radi kako treba, problem je samo sa tim touchscreenom. Zna li iko moguce rjesenje ???? :confused::confused::confused:

slavex
05-05-2011, 10:30
Mora se zamijeniti touchscreen i neces imati vise problema. :wave:

damirAERO
05-05-2011, 10:35
Promjenjen je prije 10 dana :smrc::smrc::smrc::smrc:

zlatkokrunic
05-05-2011, 10:40
Mozda ga nisu fino postavili, mozda mu nisu fino uklopili kontakte....
Meni se desavalo na 3g8gb da mu ne radi tac uz lijevu ivicu.. I morao sam ponovo da postavim tac kontakte...i onda je sve bilo ok...
Odnesi im to pa neka ti poprave, samo im reci da nisu fino uklopili kontakte, nemoj da ti odmah zamijene tac i uzmu pare za to..;) nego neka pokusaju prvo fino da to namjeste...
Nadajmo se da je samo to...