PDA

View Full Version : 123Spoof!



skosan
11-03-2009, 19:09
Danas naishao na ovu app u Cydia-i!

mnogo dobra fora, samo sto ne radi kod nas....tj, nisam skontao....da li je 2min free za US/CAN a mi ostali moram da platimo, ili sta...posto sam kod prijave za placanje nasao i Serbia & Montenegro?!?

inace, program je prava zajebancija, gde zovete nekog prijatelja, sami odaberete broj sa kog zovete(ne pise vas broj, nego broj koji vi hocete) i mozete jos i glas da promenite u zensko, musko...hehehe

valjda je to to, ako sam dobro skontao...



jel neko vani probao ovo cudo?

zexx0r
11-03-2009, 23:40
Danas naishao na ovu app u Cydia-i!

mnogo dobra fora, samo sto ne radi kod nas....tj, nisam skontao....da li je 2min free za US/CAN a mi ostali moram da platimo, ili sta...posto sam kod prijave za placanje nasao i Serbia & Montenegro?!?

inace, program je prava zajebancija, gde zovete nekog prijatelja, sami odaberete broj sa kog zovete(ne pise vas broj, nego broj koji vi hocete) i mozete jos i glas da promenite u zensko, musko...hehehe

valjda je to to, ako sam dobro skontao...

jel neko vani probao ovo cudo?


neka proba neko za srbiju, ja tju testirati za ameriku pa javljam! :)

skosan
12-03-2009, 00:15
a jesi siguran da mozemo i mi ovde? da nije samo za US/can trziste?

ima li to veze sa nasim operaterima, ili cisto do programa?

ako moze, sutra odoh u banku :)

EDIT:

I'm sorry, we only support free calling for US/can customers at this time. Pleas sign up for an account
to begin using this service.

to mi pise, kad hocu da probam 2min free call-a :)

Darkman
17-03-2009, 04:03
Radi samo za USA i Can, radi na principu ti napises koga hcoes da zoves i koji broj hoces da mu se ispise ides na dial i cekas da ti zazvoni telefon. Tacnije ne zoves ti nego oni zovu onoga koga zelis da zoves i tebe i povezu vas. Njemu se ispisuje broj koji zelis. Prva dva min je dzabe posle se placa. Ima i mogucnos promene boje glasa.