PDA

View Full Version : edge



destronije
29-04-2011, 11:42
posle update-a na 4.3.2 i ultrasn0w-a 1.2.2 gubi mi se edge redovno, to jest telefonu treba jedno pola sata(nekad i duze) da se konektuje na edge, imam net jedno 15min, pola sata do sat, pa opet nestane i vrti tako u krug...

dok telefon nema net jede bateriju ko lud, kad se ushteka na edge onda se potroshnja normalizuje...
Se nekom deshavao slichan problem? Dok sam bio na 4.2.1 i 1.2 ultrasn0w-u ovo se nije deshavalo.

apn sam upisao, vip mrezha je u pitanju. iPhone 4, bb 01.59.00

lydiasr
29-04-2011, 12:06
VIP to i meni cesto radi, a ja sam na 4.2.1 i 1.2 ultrasn0w. Sinoc mi se cak i mreza izgubila :( Da nemam Telenor karticu da proverim mislila bih da nesto sa telefonom nije u redu. Isti je tel. u pitanju: iP4, BB 01.59.00.

Iskreno, jedva cekam da mi s njima istekne ugovor.

valdy
29-04-2011, 12:23
da,da...to ti je do vip-a,naročito poslednjih par dana.Juče posle 12 nisam čak imao ni mrežu,tako da se opusti skroz...

Do sad sam samo jednom imao takav problems sa njima,pre 2 meseca su u 3 ujutru totalno ugasili mrežu na sat vremena,a preključe sam imao telenor roming :)

Rade nešto na mreži.Zvao sam korisnicki servis ;)

destronije
29-04-2011, 22:41
Bilo mi cudno u pocetku zato sto po nekad ubode bash kad restartujem network settings i upisem apn dodje net odma i ima po par sati...

Evo danas bas jedno pola sata nakon sto napisah ovu temu, konektovao se na edge i evo ne gubi mrezu do sad...

Ako pocne opet da se gubi ko pre zvacu ih, a to nece na dobro da se zavrsi posto su mi zivci vec pri kraju :)

Blagodarim na odgovorima...