PDA

View Full Version : kako da znam da li je 111 112 113 114?



sergej
22-06-2008, 16:05
treba ovih dana da dobijem iphone pa se malo informisem preko foruma.sve mi deluje poprilicno komplikovano.zanima me kako da zanam koja je verzaija i kako da znam koje program smem da instaliram za odredjenu verziju a da mi se pritom telefon ne zakljuca?hvala

nikolaig
22-06-2008, 18:00
Brate sva ova pitanja koja postavljas vec postoje na forumu... Malo bolje pogledaj..

kocka90
22-06-2008, 18:46
a jee... 100 tema si otvorio da pitas gluposti...a za sve imas odgovor na forumu, imas Search pa nadji, i citaj malo...

sveta3j
22-06-2008, 19:55
povezi ga sa pc suitom pa ces saznati ;D ;D ;D ;D ;De,da stvarno,klikni search pa vidi..Mozes da pitas prodavca koji firmware imas ;D ;D ;D

iMrawius
22-06-2008, 19:59
treba ovih dana da dobijem iphone pa se malo informisem preko foruma.sve mi deluje poprilicno komplikovano.zanima me kako da zanam koja je verzaija i kako da znam koje program smem da instaliram za odredjenu verziju a da mi se pritom telefon ne zakljuca?hvala
Nista nije kompikovano,za verziju udjes u Setings pa General pa About i skroz dole t pise Firmware...nemoze telefon da ti se zakljuca instaliranjem aplikacija posto recimo ako imas 1.1.4 softver i ti hoces da instaliras neki program koji je za 1.1.1 onda neces moci da ga instaliras, nece instaler da te pusti :P moze fon da ti se zakljuca ako ga apdejtujes u iTunesu a i ako ti se to desi nije problem da ga otkljucas ponovo.