PDA

View Full Version : Evropski iphone u USA



bbthedon
15-04-2011, 11:11
Ne znam gde drugo da postavim ovo pitanja,pa rekoh sebi da probam ovde.

Uskoro planiram put za ameriku,a imam iphone 3g sa normalnim punjacem (za nasu struju ) pa me zanima da li mi je samo dosta da kupim iphone usa punjac koji preko usb-a kacim kod njih na struju i to je to ili ce biti nekih drugih kompllikacija (ne znam sto bi bilo ali eto bar da pitam) ?
Hvala!

NikolaSRB
15-04-2011, 11:36
Ako ovaj postojeci nema napon za americko trziste onda uzmi samo glavu punjaca. A ako podrzava uzmi samo adapter koji je oko 1-2 $


"Opinions are like assholes, everybody has one"

zlocko88
15-04-2011, 15:22
Da sam na tvom mestu ne bih nosio iphone u Ameriku...Pogotovo ne 3g...Neces da imas nikakvih problema sa strujom...A taj adapter imas u Dollar Tree i kosta 1 $ :) Nadam se da sam ti pomogao...

bbthedon
15-04-2011, 17:03
Ne znam zasto si rekao da ga ne nosim ali oke... Ima li ovde da se kupi taj adapter ? Jer necu nositi lap top tamo pa mi treba iphone dok ne kupim nesto bolje!

cikaaca
15-04-2011, 18:11
prodas iphone ovde,i za iste pare kupis bolji tamo ;)

zlocko88
15-04-2011, 20:27
Iphone 3g ne vredi kao sto je nekad vredeo..Sad za 150e mozes da kupis solidno ocuvan u Srbiji...Sto se mene tice ti mozes da ga poneses i sve ali ne znam koliko ti se isplati...Jer kad tamo vidis cene i to pozeleces da kupis jos par njih...Na kraju ces samo da imas problema na carini i nista vise...Kazem ti imas u Americi radnju koja se zove Dollar Tree imas je na svakom koraku...Tamo ces da nadjes to za iphone...Sve u toj radnji je za 1 $ :)