PDA

View Full Version : Notes back up možda...? :)



iMicko
12-04-2011, 23:46
Danas sam uradio restore ali sam zaboravio da kopiram stvari u Notes, da li ima neki način da se uradi back up from before restore ali samo notes...?

Pošto sam postavio Set as a new iphone, pa ne bih ništa ostalo, ili mogu samo da uradim back up from before restore pa onda ponovo da radim restore...? :/

doktor22
13-04-2011, 00:12
http://isrbija.net/showthread.php?p=188987#post188987

priest77
13-04-2011, 00:47
Mozes u iTunes da izaberes synhronizaciju sa outlook-om, imas skroz dole opciju sync notes with outlook i sve ce ti vratiti, ja tako vracam i imenik jer uvek radim Set as a new iPhone.

Ako imas JB mozes i rucno da sacuvas notes.db i notes.idx iz var/mobile/Library/Notes

Sharky
13-04-2011, 00:47
Cekiraj notes i klikni na SYNC, ako si ga ranije syncovao onda ce ga i sad ubaciti

iMicko
13-04-2011, 01:48
@doktor22...

Tamo sam ti odgovorio. :)

@priest77
Hvala ti za putanju, da znam za sledeći put. :D
Probah al' neće. A isto važi i za Sharky-ja... Probao i ništa.

Jedina nada je onaj back up od pre restore-a i od doktora22 taj program. Ali hvala vam na sugestijama. Mogu u buduće da ih koristim(savete). :)

mixa
01-09-2011, 22:35
Moj slucaj:
- Notes sam cekirao da mi se sync sa outlook - om, jer sam zeleo da ih imam sacuvane kao txt na PC- u, i Tako i bese. Medjutim posto pisem neke pesme koje su uvek u istoj noti znaci ona se uvek menja, dodaje se nesto u nju, ne prebaci mi taj novi txt na komp nego uvek ostavi onaj prvi.
Cime da prebacujem note sa iphona na komp ?
I sta ustvari sinhronizacija radi, da li prebacuje ono sa kompa na iphone ili ono sa iphona na komp? Zbunjen sam !!!