PDA

View Full Version : iTunes 10.2.1.1, prepoznaje iPhone, upravljacki prozor bez funkcija



prikaovets
09-04-2011, 18:42
update-ovao sa verzije 9.2.1 na 10.2.1, sve funkcionise osim sto kad konektujem iPhone na comp nema upravljackih funkcija u iTunes-u!!!

- prepoznaje telefon, sam pokrene opciju da uradi backup kad konektujem iPhone, sinhronizuje, prepozna kako se zove, ali nema info o iuredjaju i upravljackih komandi, ne prijavljuje nikakav error
- vise puta sam deinstalirao iTunes(svih 6 komponenti), obrisao sve od Apple u App Data, pokusavao instalaciju i uvek isto :(
- i host file sam vratio na original
- napominjem da hoce da mi radi starija verzija softvera, tj. 10.0.0.68, novije od te prave isti problem
- proverio drivere, sve je u redu
- obrisao sav 'third-party' software sa compa, pokusavao i da sa diskonektovan sa neta prilikom pokretanja, iskljucivao Eset Smart Security, ali bez promene, pokusao i u Compability Mode...
- isti slucaj je za iphone4 i 3GS, proverio sa oba
- koristim Windows Vista Home OS, SP2

Ako neko zna neko resenje!?

komsa
09-04-2011, 18:53
sve mi se cini da ce tu "vista" biti zasluzna........dizi to na "7"-cu,da se ne mucis........:yes:

prikaovets
09-04-2011, 19:10
isto predpostavljam... samo, sve bi pre nego da radim reinstalaciju OS...

komsa
09-04-2011, 20:09
samo ti uradi.....i ja sam bio tvrdoglav i mislio da cu moci da "namestim" vistu medjutim sa vistom uvek neko njesra(dobio sam je sa laptopom).....nekoliko meseci sam ja to trpeo i onda sam instalirao 7-cu.......od tada, sve je istorija :cool:

Creep
10-04-2011, 00:17
meni zadnji ios 4.3.1 i zadnji itunes radi sve odlicno ali ajfona kao fleshku na pc ne prepoznaje, s toga valjda i preko ifunbox-a mi ne pokazuje sve foldere (kao ranije)

pomoc? 3gs ft win 7 64bit

Dionne
10-04-2011, 19:47
Evo me posle 100 god Ovaj sta sam htjea... Da... Odmorili ste od mene jer mi je crkao punjac bio i eto... A iskrena da vam budem odmorila sam jer nije bilo comanja oko cydie Aliiiiiiiiii... Eto me opet tu I daje mi nece iTunes, cak sam skinula verziju 10.2 ali opet nista Cak mi se pojavio jos jedan problem oko cydie koji bih vjerovatno rijesila sa restorom ali... Dakle... Problem je sledeci Bilo sta da krenem da instaliram izadje mi ovo npr
INSTALL
Apple Garden
BigBoss Icon Set
Cydia Translations
Debian Utiities
libhide
pincrush
PreferenceLoader
WinterBoard
UPGRADE
Cydia Instaler
REMOVE
BigBoss's Source
Cydia Community Sources
Dev- Team
ModMyi.com
ZidTTD's Source

Potvrdim i krene da se dowloaduje, dodje do kraja i prekine se i izadje ova poruka
Error: Running
Could not perform immediate configuration on 'cydia'. Please see man 5 apt.conf under APT::Immediate-Configure for details. (2)

Moze pomoc? Ja stvarno se ne razumijem u ovo :(((

prikaovets
10-04-2011, 23:25
a sto mi minirate temu!!??
jasan je naslov teme, ako problem nije slican navedenom u temi, otvorite novu... prosto je... valjda