PDA

View Full Version : zasto posle restarta tell gubim kljuc ultrasn0w??



ZORAN.MakedonijA
08-04-2011, 10:14
posle restata tell na 1.59.00 gubim kljuc pojavi mi se kao da nije otkljucan i4?? moram reinstal ultrasn0w pa restar network setings i dobije mrezu ?? pokusa sam i push fix dali ima neko bolje resenje ??? Hvalllllaaaa :(

zilexxx
08-04-2011, 10:27
koji je software unutra?

ZORAN.MakedonijA
08-04-2011, 10:53
bio je 4.02 pa je pravio isti problem ... pa sam digo na 4.2.1 .. isto .. po mojoj logici je softwerski problem cim se resi sa reinstalom ?? ali neznam sta bi moglo bit ??? ako moze neko da pomogne bio bi zahvalan .. hvala .. :)

zilexxx
08-04-2011, 11:55
kad si ga dizo jel si povlacio baskup ili si ga stavio kao new phone jer ako jesi verovatno si vratio nazad neke fileove koji su i doveli do tog problema !!!takodje probaj mu odraditi Power home button reset tj soft reset drzi obadva dugmeta dok se telefon ne ugasi i ne pojavi jabuka jer ja kontam da ti se sa svakim restartom network setting vrate na stara podesavanja zatio jer si povuko backup podesavanja !!!!

ZORAN.MakedonijA
08-04-2011, 18:52
ne nisam povlacio nikakav beckup ..pravio sam ga kao nov ??
neznam dali je problem sa ultrasn0wom ... ili sta bi mogolo da bude??
inace kada dobioe mrezu tell radi bez prekorno i mreza mu je super ..jako sam zadovoljan neznam dali postoji neki fix ili sta bi moglo da resi to ??

zilexxx
08-04-2011, 19:15
Jedonostavno ne znam ne ide mi u glavu ultrasnow je deb file koji se integrira u sam sistem nemoguce da ga nakon obicnog restarta telefona jednostavno izgubis ili da se u postavkama nesto promeni mogu jos da ti jedinoi preporucim da ga probas s nekim drugim alatom jailbrakat i onda ubacit ultrasnow

ZORAN.MakedonijA
08-04-2011, 19:58
ma to i ja sam razmisljao ali strah me za BB da ne izgubim ... :)

SloboUgljevik
08-04-2011, 21:36
Nemoguce je dici BB, jedino ako bas nista ne znas.
Najlakse ti je da napravis jedan custom FW sa snowbreeze 2.2 pa da sa njim uradis restore.
Ako ti treba pomoc slobodno pitaj.

ZORAN.MakedonijA
08-04-2011, 21:57
ma da to i radim ali znaci mogu da napravim samo sa sn0wobreze nema drugi nacin koji je siguran ..

zilexxx
08-04-2011, 22:26
Kolko sam video ima na netu kolko oces tutoriala npr greenposon i tinyumbrela bi trebali da ti sacuvaju bb nisam radio ,nista ne garantujem malo proguglaj , vidi dojmove na forumima pa ako mislis da je sve OK probaj!


Sent from my iPhone 4 4.2.1 using Tapatalk

boko
08-04-2011, 22:47
posle restata tell na 1.59.00 gubim kljuc pojavi mi se kao da nije otkljucan i4?? moram reinstal ultrasn0w pa restar network setings i dobije mrezu ?? pokusa sam i push fix dali ima neko bolje resenje ??? Hvalllllaaaa :(

ne trebas nista da radis,to je jednostavno tako.
kada ti se sledeci put desi da izgubis mrezu nakon restarta telefona,uradi jos koji restart ili respring i dobices mrezu.

djape
11-04-2011, 14:56
Imas li mozda instaliran iPhone Delivery? Ako imas deinstaliraj ga, mislim da to moze da pravi problem.