PDA

View Full Version : Lock dugme i zvuk...



grux
06-04-2011, 20:17
Pre dva dana mi je odjedonom prestalo da funkcionise dugme za zakljucavanje i zvuk, tj zvuk radi pa ne radi, ali vise ne radi....

Sve je najnormalnije funkcionisalo i odjednom to...

Ima li neko neku ideju sta i kako? :confused:

grux
07-04-2011, 02:07
dal je moguce da niko nema nikakvu ideju?

bobo_zgb
07-04-2011, 10:30
To se i meni dogadjalo nekoliko dana,nemas rjesenja nego restore ili dizi za verziju vise,osobno sam bio na Fw 4.1 sad sad (od jucer) na 4.3.1 i sve radi kako treba a i fw mi se cini zasad dobar,nemam nikakvih problema sa radom stovise samo se nadovezuje na prijasnji...e da sa redsnow sam to odradio sa prijateljom i bez ikakvih problema kod instalacije je napravio update (Uredjaj iPhone 3GS 4.3.1 Redsnow)


Poslano sa Tapatalk

grux
07-04-2011, 15:02
Pa probacu restore, samo se plasim da nije hardverski problem, tj da nije nesto otkazalo.

eLfid
07-04-2011, 20:23
Ako mozes da obavljas razgovor normalno onda je moguce da je restore ako ne bice da je Flet kabal :)

grux
08-04-2011, 04:54
Ma odneo sam liku u servis i rekao mi je da je zamenio taj neki deo, na kome se nalazi dugme i zvucnik za razgovor, kao plocu neku sta znam, mislim stvarno se ne razumem u hardverski deo telefona, tako da nemam predstavu sta mi prica...
Sve u svemu lepo je to naplatio, da li je to okej ili da mu palim servis? :D

bobo_zgb
08-04-2011, 11:03
Trebao si se rapitati prije toga jer je opce poznato da dijelovi kostaju + ruke,tvoj problem je softwerski ne hardverski...iako me bas zanima dali ce sad raditi i ako nisi mienjao na sistemu nista..ako te i dalje zajebava zvuk onda znas sta ti je ciniti ;)


Poslano sa Tapatalk