PDA

View Full Version : Ajfon reset ili restore..



Creep
04-04-2011, 01:09
pozdrav narode, zelio sam da prodam sjutra ujuturo svoj 3gs ali posto ga dajem jednom laiku (240 eura u solidnom stanju :D) da me ne bih smorio vise, ne bih da ga jb da ne bi nadolazeci vlasnik imao problema sa baterijom, gprs i slicnim stvarima.. posto ovaj trenutno ima push doctor sertifikate i radi odlicno samo bih da ga vratim na neko fabricko podesavanje ako je moguce bez jb? (jb ne mogu radit jer nemam wifi u naselju s toga ga nemam gdje otkljucati preko cydia jer on dolazi ujutro po njega).

znaci mogu li ga kako resetovati bez jb?

ps. nedostajacete mi :embarrassed:
gledamo se tamo pocetkom septembra dje bi trebao dobit cetvorku >:D

ialexandar
04-04-2011, 01:14
Bez JB nema unlocka, bar ja tako mislim. Nista njemu nece smetati JB, cak sta vise prijace mu, tako da se neopterecuj ;)

Creep
04-04-2011, 01:17
mogu li mu pravit jb sa itunes preko custom restora kojeg sam bio pravio preko snovbriza ili moram opet ponoviti sve iznova sa snovbrizom?

ialexandar
04-04-2011, 01:24
e za taj odgovor ces morati da se strpis da dodje neko sa 3gs, jer sam ja to zaboravio :( ili ipak da ides na search, pa vidis malo tutorijale za 3gs i JB.

Al opet, ne vidim zasto bi to uradio, nek se on bakce sa tim, ti mu dajes ispravan telefon, samo obrisi imenik i sms i to je to, a nek on posle instalira app i ostalo ;)

Creep
04-04-2011, 01:41
i to sto kazes, moze li se kako izbrisat ovaj imenik ili moram rucno? :D

ialexandar
04-04-2011, 01:52
Imas u cydiji aplikaciju Erase Contacts koja brise sve kontakte ali pazi,samo otvaranje aplikacije brise sve kontakte!