PDA

View Full Version : update bitesms i illumine extra icons,i sad mi tel radi respring vec 2sata????????



Marko0210
30-03-2011, 06:00
kao u naslovu teme....cydia mi je ponudlia update za bitesms i illumine extra icon,ja sam to uradio i onda normalno restart springboard i tel mi se respring vec 2sata..Sta da mu radim...??????

dzenopoljac
30-03-2011, 09:26
Sa kog repo-a si ga skinuo? Probaj reinstall.

Sent from my iPhone using Tapatalk

dado
30-03-2011, 09:45
Ne može reinstall ako mu tel respringuje neprekidno. Jedino što ti ostaje da mu uradiš hard reset (home+power dok se ne resetuje), ako tako ne upališ iPhone moraćeš restore.

komsa
30-03-2011, 10:38
....ako hard reset ne pomogne onda se prikaci na usb i "udji" nekim programom (iFunbox.....) u telefon i rucno obrisi te programe koje si instalirao,posle toga hard reset i mora posle toga normalno da se podigne........:eek:

p.s. ako to iz nekog razloga ne uspe ili nije moguce,kao sto dado rece,restore ti ne gine

Marko0210
30-03-2011, 22:27
izgleda da nije problem u tome....respringovao se sve dok je imao bateriju,kada se ispraznila.stavio sam ga na punjac i radi normalno,ali sam usao u cydiu i instalirao nesto bzv,i onda normalno restart springboard i on opet,sad opet cekam da se isprazni baterija....u cemu je problem???

dzenopoljac
30-03-2011, 22:34
Ma uradi restore. Bolje nego da se cimaš na taj način. Ja sam radio restore i zbog mnogo manjih problema :)