PDA

View Full Version : Juce kupio Iphone 3g i ne'am pojma



borjanino
27-03-2011, 15:09
Nista ne znam i najvise me interesuje gdje da gledam. Imam sim free,msm da je verzija 4.2.1. Interesuje me da li ja treba da ga JB-ujem,posto me interesuje milion aplikacija,i ta Cydia i sve to,ili mogu neki drugi nacin,da li je pametno da ga JB-ujem,ako moze samo neko da me malo navede,vrzam se na sajtu,ali nisam nasao nista konkretno. Hvala.

Byakuya
27-03-2011, 15:16
ovo je sajt posvecen Apple uredjajima a ti nisi nasao nista konkretno? :)

ako hoces mozes da ga JailBreakujes...nece mu nista smetati...s obzirom da imas vec 4.2.1 na njemu idi na sajt:


http://greenpois0n.com/

Skini program za operativni sistem koji ti treba i nakon toga prati uputstvo i tipa za 2 minuta ces imati JB telefon...

E sada za ostaka pitanja koja ce uslediti nakon toga ti predlazem da uradis malo search po forumu...pa ako bas ne mozes da se snadje postavi ovde pitanje pa cemo ti odgovoriti...

poz

borjanino
27-03-2011, 15:22
Sjajan je sajt,ali nisam uspio da nadjem ovako konkretno pitanje,i odgovor koji si mi ti dao. :D Hvala ti.

.stefan
27-03-2011, 15:28
svako drugo pitanje na ovom forumu je vezano konkretno za to sto si ti pitao,sto nas dovodi do toga da uopste nisi trazio....;)

lydiasr
27-03-2011, 15:35
Pa nemojte tako, nije se bas lako snaci na ovom forumu kad si prvi put na njemu i prvi put imas iPhone u rukama :no:

Dajte coveku malo vremena, to su sve novi i nepoznati pojmovi :)

Byakuya
27-03-2011, 15:40
pazi ako je pronasao sajt! i snasao se da otvori temu! i znao sta da pita! siguran sam da bi mogao da se snadje i prilikom koriscenja search-a...:)

lydiasr
27-03-2011, 15:43
Ali sta ako on ne zna sta da trazi na search-u? Nadje pojam JB, a tamo 5 miliona postova, pa neki mogu neki ne mogu, a on ne zna kako da proveri svoj fon...

Kazem, dajte mu samo malo vremena :)

Byakuya
27-03-2011, 15:48
Pa ako ne zna onda pita ovde i odgovorimo mu kako smo mu i odgovorili...Ali s obzirom da zna sta je JB i Cydia...cini mi se da se snaci...

borjanino
27-03-2011, 16:12
Opet ja,evo pokusavam jedno 15 puta da ga JB-ujem,i pratim tut na tubu,i jednostavno nece. Ima li neko savjet. (Ako je problem tema,i ako je neki mod raspolozen,mozemo se cuti i u inboxu :) ) I znam kako vam je,ja sam global na FM-Crew. :D

Byakuya
27-03-2011, 16:17
sta se desi...moras biti precizan...i kada pratis tutorial ne smes da kasnis za komandama...

borjanino
27-03-2011, 16:20
Sad se vise nista ne desava,posto nece da mi se upali. :( Hoce ipak. :) Prvo mi izbaci nesto u fazonu da li hocu da instaliram neki app tv,i ja kazem ne. I onda idem tamo kao na tutu,ali nece da me ispostuje. :D

borjanino
27-03-2011, 16:34
Sry za dupli post,ima li neko drugo rijesenje,da nije ovaj greenpois0n,posto ne vjerujem da cu uspjeti ni iz 200-tog puta? :S

SloboUgljevik
28-03-2011, 10:08
Ima drugo resenje, JB sa snowbreeze, imas 50 tema sa detaljnim objasnjenjem, malo citaj jbg.