PDA

View Full Version : Kvar



neme93
25-03-2011, 20:53
Danas mi je ispao fon u skoli i nece da ucita sim karticu, a jos veci problem je sto uopste ne mogu karticu da izvadim. Pritiskam onom iglicom u onu rupicu ali ne vredi kao da se zaglavilo.
Jel zna neko kako da se resi , i u krajnjem slucaju koliko je cena popravke u servisima?

Lazar
25-03-2011, 20:55
moze svasta da bude... mozda se kartica samo zaglavila... mozes sam da otvaras sto je onako malo rizicno ili nosi u iphone serbia servis i oni nek ti srede...

neme93
25-03-2011, 20:56
Ok, hvala, ali nemam iphone servis u gradu, moram traziti da li neko to od drugih servisera zna da radi.

.stefan
26-03-2011, 00:10
odakle si?
mozes poslati telefon nekom sluzbom momcima iz iSrbije,to je totalno jednostavna popravka,zaglavljen sim moze da se resi samo otvaranjem front panel-a,ali nemoj sam da cackas...slanje ti je par stotina dinara,ne verujem ni da je popravka skupa,tako da mislim da se isplati poslati

neme93
10-04-2011, 01:10
Izvinite za ovako kasnjenje i odgovor. Iz valjeva sam, uspeo sam da otvorim i izvadim karticu, ali kad sam je vratio opet nece da ucita, niti bilo koju drugu. Mada u nekom trenutku odjednom na minut se sama od sebe ucita...

woya90
13-04-2011, 06:36
e a da vam ispricam ja moju pricu...
rikne meni home dugme na iPhone4 ja popizdim odem u apple i oni mi poprave dugme za dva minuta bez otvaranja... cak i ogrebotinu sto sam imao na ekranu vise je nemam... znaci sve u fullu rade ;PPP
i plus dadose mi novi iPhone4 u zamenu za taj pokvareni ;P ehhe

nego,
moje misljenje je da isrbija moze da ti pomogne i da imaju dovoljnu kolicinu znanja za razne poduhvate sto se tice iPhone-a... za neke manje za neke vise...ali sve u svemu bolje nego sam da experimentises...
savet: posalji isrbiji da vide i da ti poprave telefon...

miodrage
13-04-2011, 11:15
2 moja iskustva sa iSrbijom:
3G mi je ispao, i ekran je samo pobeleo, ne reaguje vise ni na sta. Odneo momcima, a pre toga sam zvao i rekao da mi hitno treba da se uradi popravka, i za 4 sata sam imao nov ekran u telefonu, uz 110€ manjka u dzepu, ali Boze moj.
na istom 3G je Home Dugme pocelo da crkava, ono bas je trebao jak stisak da bi prihvatio... odneo momcima, za 24h sve sredjeno uz 40€ manjka u budjelaru. Ali sada sve radi kao satic.

crni87
13-04-2011, 13:53
Ala ga oni izuvaju

3gs
13-04-2011, 14:32
saberi 110 + 40 eura imas da kupis polovan 3g :Pi nikada ne bude to iphone kao nekada bilo ko da ga otvara..... zato je pametnije tako nesto kad crkne bolje da ne bude manjka u dzepu zbg popravke.,vec im prodas za delove i dodas kupis drugi


ne isplati se popraviti iphone provereno....

miodrage
13-04-2011, 17:36
@3gs: vidi - ja sam taj telefon dobio za novu 2009., ispao mi je za novu 2010. (srecna nova godina je l') i tada je ekran zamenjen i sredjen. Sve radi savrseno, samo je vremenom home dugme pocelo da geknjava. Pre 2 meseca zamenjeno i to, i telefon radi kao i prvog dana.

Rastaman
20-04-2011, 13:37
pa vi onda jos i imate svoj iphone, meni kazu da je izgleda otisla ploca, sta da radim?