PDA

View Full Version : Pitanja



AleksandarTesic
25-03-2011, 19:47
Odlucio sam da kupim iPod touch 4G (32GB). Vjerovatno cu ga uzimati iz Njemacke, ako ne nadjem bolji i jeftinije ovdje.

Imam pitanja.

1) Koje su prednosti jailbreakovanja i da li trebam uraditi? Ovdje gdje ja zivim nema WiFi, pa moze li se na neki drugi nacin?
2) Vec imam account na iTunes registrovan na US. Da li cu moci ga koristiti za sinhronizovanje, downloadovanje aplikacija i tih stvari (free)?
3) Kada prvi put prikljucim uredjaj na sinhronizaciju, hoce li smetati sto nije account registrovan na Bosnu, i sto je free account (nemam kreditne)?
4) Treba li mi zadnja verzija iTunes-a?
5) Ima li gdje da se kupi zastita za ekran u Novom Sadu?

Ako se jos cega sjetim dodacu ;) Hvala

.stefan
25-03-2011, 23:03
1)Pricali smo 100 000 puta o tome,otvara se sistem i tebi najbitnije mozes instalirati krekovane app umesto da placas...sta ces vise...
2)naravno da ces moci,sto se apple-a tice ti si iz US....samo uzmi restore-uj ipod dok si ulogovan na taj acc
3)kada prvi put prikljucis uredjaj odradi restore,povucice taj US acc,nemas veze sa Bosnom,takodje totalno je nebitno da li imas karticu ili ne,imas account
4)Da
5)ne znam,ali imas u iShop-u,momci salju tako da mozes kod njih kupiti,stize ti na kucu,ne moras da se cimas

p.s.ako neki od JB alata kojim planiras da ga odradis zahteva wifi,sve se to radi nakon ubacivanja sa kompa potrebnih stvari...tako da kada sve to ubacis,trknes cas negde gde ima wifi i zavrsis posao

ti vec imas koliki toliki staz na forumu tako da mi je malo nelogicno da postavljas ovakva pitanja,ali boze moj...;)