PDA

View Full Version : Iritantna Zastita Za Ekran.



Srecko
25-03-2011, 00:01
Pa ovako, jos uvek imam da kazem "fabricku" zastitu ili ti foliju za ekran ali i ne zadugo... zato sto se pojavio naravno vazduh na ivici telefona tacnije ispod folije koja pocinje da se lagano shiri. Ma koliko ja to gurao prstom da izbacim taj vazduh ocigledno je da ce ubrzo otici cela folija, zanima me da li neko zna neki nacin kako da se izbaci taj vazduh i da se napravi vakum ponovo? Hvala unapred.

doktor22
25-03-2011, 00:09
ti ako imas jos tvornicku foliju, skini ju jer njena funkcija nije zastita (Nije screen protector)
prave screen protector prijanjaju jako za telefon i trebas se pomucit da ju odlijepis jer je to tako dobro sve napravljeno.
kupi si screen protector, pazi prilikom stavljanja da ti ne uđe zrak i neće ti biti tih problema.
i imat ces zasticen ekran

mislim da sam te shvatio i eto ti odgovora

Srecko
25-03-2011, 12:49
Ipak se nismo razumeli... ja na svom ekranu imam screen protector... ali pojavio se vazduh ispod njega.. pa mene zanima kako ja da izbacim taj vazduh da napravim vakum eto.

doktor22
25-03-2011, 13:10
aha. sorry. ne mozes taj zrak naknadno istjerat, moras zalijepit ponovno novi screen protector. (prilicno sam siguran)

Kiza82
25-03-2011, 14:09
Zashto je prednost kupiti Zagg ili body gardz: Ortak je do sad a sigurno jedno 10 puta skidao na ip4 I ponovo je lepio! Koliko se ja razumem imash wet I dry folije! Ja konkretno koristim body gardz wet! Dobijesh prskalicu sa tecnoscu I gumu Za vazduh!

Sharky
25-03-2011, 15:14
Mozda je uslo malo prasine pa zato ostaje.
Tu prasinu mozes skinuti obicnim selotejpom.
Odlepi malo taj deo pa par puta sa unutrasnje strane zalepi i skini selotejp da skine tj ostane na njemu ta prasina.