PDA

View Full Version : Folder icons bug



tipsy
24-03-2011, 20:33
Je li se kome desilo da kada udje u folder ikone budu poredjane kao jedna preko druge, tako da samo dio viri? Nesto kao spil karata. Kad mi se ponovo desi odradicu screenshot i izbaciti. Ne znam zbog cega mi je to, u cemu je problem? U pitanju je iphone 4.2.1 JB

doktor22
24-03-2011, 21:01
jel ti se stalno javlja ili

AleX
24-03-2011, 21:02
Imas neku temu aktiviranu i WinterBoardu?

tipsy
25-03-2011, 01:20
Javi se cesto. Prodje samo posle nekog vremena ili ako respringujem odmah prodje. U winterboardu mi je aktivirano samo "white icon labels" i nista vise.

tipsy
25-03-2011, 13:08
Evo kako mi izgleda folder kad je sve ok i kada mi se javi problem

http://i53.tinypic.com/24v3amq.pnghttp://i56.tinypic.com/2j0c87a.png

doktor22
25-03-2011, 14:07
To se meni jednom pojavilo ali sam imao nesta instalirano ali se ne mogu sjetiz sto

tipsy
25-03-2011, 16:27
Barell ili graviboard ili sbrotator mozda?

dzenopoljac
29-03-2011, 00:02
Probaj da deinstaliraš jednu po jednu app od te tri pa vidi šta će se desiti.
Evo ja da iznesem svoj problem sa folderima: skoro sam instalirao par aplikacija i ubacim ih u odgovarajuće foldere. Posle izvesnog vremena (mislim i posle nekog respringa) te ikonice prethodno ubačene u foldere se pojave opet na springboardu. Pritom folderi nisu puni (sadrže po 2-3 aplikacije). Ne kapiram?! Ima li neko neku ideju?


Sent from my iPhone using Tapatalk

OzzY
29-03-2011, 00:43
Springtomize i Five Icons Folder to mogu da urade kada podesis da tu u jednom redu bude 6 ikonica...

dzenopoljac
29-03-2011, 06:02
Ne koristim ni jedno ni drugo :(


Sent from my iPhone using Tapatalk

tipsy
29-03-2011, 09:27
Provalio sam da mi je problem s folderima od aplikacije sbrotator. Malo je tesko ispitati od koje je app jer ovaj problem se javlja kako kad. Nekad vise puta dnevno, nekad nijednom u toku dana. Ali nasao sam jednostavan nacin da sve vratim u normalu pa i dalje koristim sbrotator. Ima dosta bagova aplikacija ali mi je neophodna jer je meni iphone non stop u landscape modu. Mada svako malo izbace update sa rijesenim bagovima.

Inace dok sam istrazivao o mom problemu vidio sam da se puno ljudi desava isto sto i tebi. To se desavalo ljudima koji imaju ovu app sbrotator mada taj bag bi trebao da je rijesen u nekom od update. Koliko sam shvatio taj im se problem desavao jer su imali jos neke app instalirane a koje ne rade dobro zajedno sa sbrotatorom. Da li imas uopste instalirane neke springboard ili folder tweaks tipa sbrotator, infinifolders, folderenhancer, springboard enhancer? Ili bilo koji drugi tweak za sb?