PDA

View Full Version : Tone FXs 2.0



dzenopoljac
20-03-2011, 23:04
Izašla je nova verzija ove popularne aplikacije. Ova verzija je značajno unapređena jer vam omogućava kompletno preuzimanje kontrole nad zvučnim obaveštenjima iOS-a. Možete podesiti zvukove po sopstvenoj želji za sms, email, pozive, push notifikacije, sistemske zvukove... Naravno, prethodno je potrebno željene zvukove ubaciti na telefon (ssh), mada postoje već neki čim instalirate aplikaciju.
Aplikacija se može skinuti sa BigBoss-a za $4.99, a postoji i narodna verzija na hackyouriphone, banned iphone repou i insanelyi repou.
Moram da napomenem da je nisam još kompletno testirao, tako da ne znam da li ima nekih "anomalija" :)

miodrage
20-03-2011, 23:15
Ako recimo imam ToneFX prvu verziju, da li nju moram prvo da uninstall pa tek onda ovu da stavim? Da se ne pokolju i naprave dzumbus u telefonu? Da li ce se prvi ToneFX jednostavno upgrade-ovati sa ovim?

dzenopoljac
20-03-2011, 23:19
Ja sam tako uradio upravo da mi ne naprave džumbus i nisam pogrešio :)

Nedostatak: izgleda da ova verzija smeta iphonedelivery-u, u smislu da mi se ne čuje zvuk pri pristizanju izveštaja :(

miodrage
21-03-2011, 16:38
Meni se ne cuje ni sa prvom verzijom. Samo mi zavibrira telefon :(
Nista, verovatno cu kasnije da uradim upgrade :D

dzenopoljac
02-05-2011, 10:30
Imam problem: kupio sam ovu aplikaciju sa Cydie, međutim, ne radi kako treba. Sms ton mi se ne čuje, ton za email kad stavim je dosta tih. Ima li neko iskustva. Poslao sam mejl developeru, čekam odgovor. Ako neko ovde ima neku ideju, bio bih zahvalan.

zmajbgd
12-06-2011, 14:23
Aj mala pomoc braco saborci... Izvalio sam da aplikacija ima bug.
Naime, kad podesim specifican ton za otkljucavanje telefona nista se ne desava...
Tj, ostaje standardan zvuk onaj glupavi klik?!
Ima neko resenje za ovo... Probao sam da reinstaliram i nista se ne desava.
Ostale opcije rede perfektno.
Hvala unapred!

jelenac
12-06-2011, 15:13
@ dzenopoljac
Imala sam taj problem sa tonom, a uspela sam da ga resim tako sto sam iz same aplikacije morala da pojacavam ton i to iz vise puta-- sve dok neprihvati da ostane na najjace. Ako si uspeo da me shvatis. Neznam kako da ti objasnim. Isto tako mi ostane smanjen ton ako na Youtube gledam nesto, pa smanjim zvuk i kada izadjem iz app ostane mi tako smanjeno. Pa probaj da otvoris Youtube i vidi koliko ti je pojacan zvuk. Ako je smanjeno pojacaj pa probaj onda sve drugo.

NikolaSRB
12-06-2011, 15:19
Ja uz svaku temu stavim i zvukove tako da mi winterboard sam promeni zvuokove koje zelim


Sent from my iPhone using Tapatalk