PDA

View Full Version : Video nadzor preko iPod-a



Mlađo
18-03-2011, 07:52
Dakle drugar kući ima program na kompu dmmultiview v8200 e sada, zamolio me da mu ubacim na iPod neki sličan prog kako bi mogao i preko njega da gleda kamere odnosno taj objekat koji mu obezbeđuje video nadzor.

Ima li neke šanse za to :D

Hvala :vb_cheers:

komsa
18-03-2011, 08:57
idi na
apptrackr.org pa trazi sta ti treba.....btw secam se da je bilo nesto......

Kiza82
18-03-2011, 09:54
Ja imam problem sa programom za video nadzor! Imaju neki free DVR klijenti na App storu! Ali ne mogu da oporavim nikako ni na ipadu ni na ip4! Probao sam sa camiewer, dvr plug in, mobileviewer! za model dvr - koji koristim nema softver za iphone!

vukasinveliki
19-03-2011, 00:42
Da bi mogao da gledas kamere na iphone-u, ipod-u, mac-u, windows-u ili bilo kom drugom uredjaju, neophodno je da proizvodjac dvr-a koji koristis podrzava upravo taj uredjaj na koji zelis da instaliras client program za gledanje. Kad je windows u pitanju cak nije dovoljno da podrzava windows, nego je u vecini slucaja potrebno instalirati cak odredjeni service pack da bi klijent radio. Ne postoji univerzalni client program za profi video nadzor osim ako se za nadzor objekta koristi hobby oprema kao sto su web kamere i slicno.
Uglavnom skoro svi brendovi koji se mogu naci na nasem trzistu podrzavaju gore pomente uredjaje osim mac-a i kompova koji rade pod linux-om . Client program je moguce naci jos za nokiu (symbian) i windows mobile operativne sisteme. Konekcija na video server je uglavnom jos moguca i sa uredjajima koji koriste javu. Eto, nadam se da sam pomogao, dakle proizvodjac dvr-a mora imati u svojoj ponudi client software za tvoj iphone. Ako kako jos mogu pomoci, pisi... Ako mi napises koji dvr koristis, mozda mogu pomoci.