PDA

View Full Version : mt:s operator logo IPCC za sim-free, non-JB iPhone4 sa iOS 4.3



whoompy
14-03-2011, 13:17
Da li neko ima IPCC fajl za mt:s koji 100% radi na iPhone 4, koji je sim-free i nije jailbreakovan?

Hvala!!!

Luk492
14-03-2011, 15:43
I meni bi trebalo isto to, posto ne mogu namestiti pomocu MakeItMine-a...

OzzY
14-03-2011, 16:05
Luk4, u offtopic temi sam ti napisao da mozes da instaliras CommCenter Patch i pomocu njega ces moci da ubacujes menjas ime operatera, podesavanja, ukljucujes/iskljucujes onu Call Forwarding poruku i jos mnogo toga. Ime operatera na 4.2.1+ verzijama OS-a moze da se menja i uz pomoc Fake Operater-a i jos jednog programa (valjda).

@whoompy: Sto se tice ne-JB telefona IPCC fajlovi ne mogu da se ubacuju jer imaju potpis, a trenutno ne postoji program/servis koji potpisuje IPCC fajlove (doduse postoji, ali u Apple-ovoj jazbini :D). Jedino resenje je JB.

Luk492
14-03-2011, 16:35
Znam brate da si napisao, ali nece preko fakeoperator-a da promeni logo...

miodrage
14-03-2011, 16:53
Luk492 - ja imam FakeOperator i radi sjajno. Jedino sto nema grafike - samo slova. Nakon sto podesis u njemu sta ti treba, uradi Reboot, ne respring! I meni prvo nije radilo, a nakon reboota ko zmaj!

whoompy
14-03-2011, 21:04
@whoompy: Sto se tice ne-JB telefona IPCC fajlovi ne mogu da se ubacuju jer imaju potpis, a trenutno ne postoji program/servis koji potpisuje IPCC fajlove (doduse postoji, ali u Apple-ovoj jazbini :D). Jedino resenje je JB.

Hvala na informaciji! :-) Šteta što je tako. Nije mi nešto stalo da baš vidim mt:s logo, ali je sigurno lepše nego ovo trenutno "YUMTS, YUG03"... ali Bože moj, ne isplati mi se da JB-ujem telefon samo zbog tako nečeg sitnog..

Ako neko ipak zna rešenje bez jailbreakovanja, molEm vas da ga napišete.. Hvala! :-)

Luk492
14-03-2011, 21:20
@miodrage: Rade i meni slova ;) ali ja bi neki logo...

OzzY
14-03-2011, 21:35
Hvala na informaciji! :-) Šteta što je tako. Nije mi nešto stalo da baš vidim mt:s logo, ali je sigurno lepše nego ovo trenutno "YUMTS, YUG03"... ali Bože moj, ne isplati mi se da JB-ujem telefon samo zbog tako nečeg sitnog..

Ako neko ipak zna rešenje bez jailbreakovanja, molEm vas da ga napišete.. Hvala! :-)
Ako imas firmware 4.1 ili neki stariji moze i bez JB-a.

Darko_BG
14-03-2011, 21:57
... ali Bože moj, ne isplati mi se da JB-ujem telefon samo zbog tako nečeg sitnog..


Offtopic:

A zašto ti se ne isplati da uradiš JB? Taj deo nisam najbolje razumeo. Iphone bez JB me podseća na Mercedes koji je blokiran da vozi maksimalno 90 km/h, samo napred. Pomoću JB možeš da ga podesiš na način da iskoristiš sve njegove funkcionalnosti.

Ja ne mogu da zamislim telefon bez programa kao što su: Lockinfo, Call Fix, iBlacklist, Activator, Lockinf, Recent delete, WinterBoard, Slika u imeniku... i još 1000 drugih stvari...

whoompy
14-03-2011, 22:20
Razumem tvoj stav. :-) Ali ja, iskreno, neću da trošim vreme razmišljajući o stvarima koje me u suštini ne zanimaju.. :-) iPhone je meni super ovakav kakav je, hiljadu puta bolji od prethodnog telefona (sada imam odličan browser, GPS sa offline mapama (iGo MyWay, legalno kupljen preko AppStore-a), solidna kamera, web aplikacije, sjajan ekran).. naravno da uvek može bolje, ali ne po cenu mog vremena i razmišljanja o (za mene) nepotrebnim stvarima ;-) Hvala što se uopšte zanimaš za moje mišljenje. :-)

Ako ipak neko zna kako da instaliram mt:s IPCC na non-JB iOS4.3 iPhone 4, nek' javi. :-)

Darko_BG
14-03-2011, 22:53
Nema problema, samo me zanimalo. :) Slažem se ja da je telefon extra i u ovakvom stanju. Ja isto imam određen broj legalno kupljenih aplikacija i na AppStoru i na Cydia storu, nije mi problem da platim aplikaciju koja mi vrši posao. Ja samo jednostavno uvek želim maksimum iz nečega što ima veze sa IT-om :)

Kako stvari trenutno stoje, nisam uspeo nigde da pronađem način da se postavi grafički logo na iPhone 4, sa iOS4.3 ili 4.2.1. Ja tražim istu stvar. Ako uspem da rešim postaviću ovde rešenje. Probao sam gomilu stvari, ali nijedna nije uspela.

whoompy
15-03-2011, 01:11
Kako stvari trenutno stoje, nisam uspeo nigde da pronađem način da se postavi grafički logo na iPhone 4, sa iOS4.3 ili 4.2.1

A može li barem tekstualni? Da se zameni to YUMTS sa nečim bez oznaka zemlje koja, na žalost, ne postoji 20 godina? :-)

Dejan87
15-03-2011, 03:28
off: YU ne postoji 8 god. ;)

miodrage
15-03-2011, 09:53
Samo ako je telefon JB. Ako nije, mislim da nema mogucnosti.