PDA

View Full Version : Apple in ear slushalice.



Cas38SWV
07-03-2011, 14:11
Pozdrav svima. Hteo bih da uzmem Apple Inear slushalice prvenstveno radi MP3 reprodukcije. Nashao sam na online aukciji te neke inear NAVODNO Apple-ove slushke. Interesuje me njihova stvarna vrednost na nashem trzishtu i da li postoje neke jeftine kineske kopije tih slushalica i kako ih prepoznati?!? Znam da su i originalne Apple slushalice kineske jer im se fabrika nalazi u kini, ali ne zelim da uzmem neku jeftinu kinesku kopiju. Ako znate, mozete mi predloziti neke kvalitetne slushalice koje bih eventualno mogao potraziti umesto. Imam iPhone 2G.

Unapred hvala svima na pomoci.

Poz....

komsa
07-03-2011, 14:17
Batali Apple i uzmi Senheiser ili nesto slicno...mnogo bolje zvuci a manje kosta........

Cas38SWV
07-03-2011, 15:31
Pa ova varijanta ne bi trebala da me izadje vishe od 1000 din. Kao shto rekoh u pitanju je aukcija.
Ok, razmishljao sam da uzmem neke Senheiserke, ali koje? Imajuci u vidu da imam 2G i onu nesretnu rupu u kojoj se nalazi jacksna za slushke, gledao sam koje slushalice ne moraju da se seku kako bi "ushle" u telefon.

komsa
07-03-2011, 16:10
...imam mx360 i rade na 2G(dao sam ga devojci) bez budzenja,kada sam uzeo GS-a samo sam probao slusalice i vratio ih u celofan......smesne su za Sennheiser(i zvuk i kvalitet) pa cak i za nekadasnje walkman SE slusalice..........

Cas38SWV
07-03-2011, 16:20
Ok, hvala na odgovoru. Sad sam pogledao review za te mx360tke na IT svetu. Svi ih hvale. Samo je pitanje da li ih josh uvek ima u prodaji kod nas i koja im je sad cena.

Imacu ih u vidu.

Hvala josh jednom.