PDA

View Full Version : zamena ekrana 2G za 25EUR iz oglasa?



djnykk
07-03-2011, 00:27
Pozz

Imam 2G koji radi ali koji je pao na zemlju i gornji desni deo je prs`o... ostali deo ekrana radi ali ne radi gornji desni deo, pa sam nasao na netu ovaj oglas:

http://www.kupujemprodajem.com/Rezervni-delovi-i-dodatna-oprema-iPhone-510008-oglas.htm?filter_id=1734822

NOKIA-SAMSUNG-SONYERICSSON-IPHONE-HTC-QTEK-SIEMENS-MOTOROLA-BLACBERRY itd.

Rezerni delovi za servisiranje

punjaci, baterije, ekrani, taktilni paneli, flet kablovi, tastature, tastaturne ploce, zvucnici, slusalice, maske, kucista, dzekovi. kablovi. adapteri. zastitne folije, silikonske i kozne futrole, alati za otvaranje, taktilne olovke.

Da li je ovo sto je na slici zapravo staklo ekrana koje treba da se zameni? Kod nas sam nasao zamenu za 75 evra za 2G.

milicamica
08-03-2011, 00:06
ovo ti je za 3g samo touch,za 2g je slepljen ekran za touch i nemoguce ga je odvojeno zameniti,znaci ide citav ekran sa touch screenom zajedno,i ako je to kao sto si napisao to ti je extra cena..

Belgrade011
10-03-2011, 02:06
Njbolje ti je a nadjes nekipolovan iphone koji ne radi ( ima ih dosta po oglasima) a kome je ekran ispravan i zamenis samo. Ja sam takav prodao za 4000 dinara tako da mislim da ti je ti najbolja varijanta