PDA

View Full Version : IOS 4.3 info



iAlfa
05-03-2011, 20:32
Posto sam kao i inace, kada je u pitanju novi software za iphone u pitanju, bio nestrpljiv i instalirao ios 4.3 GM , evo da podijelim sa ostalima iskustva:

Uputstvo i link za preuzimanje ios 4.3 GM možete pronaci na iAnatomija.
(Vazi za nestrpljive i one koji imaju simfree uredjaje, a nisu zavisni od JB-a)

- Personal WiFi hotspot radi perfektno, sada kolika je kome potreba za tim ne znam, ali mogu reći da koristeći T-mobile CG 3G mrezu i ovo novu opciju na iphonu - racunar radi glatko i skoro da ne primjetite razliku prilikom surfovanja netom, ali opet manje vise svi imamo WiFi, tako da ova funkcija moze imati koristi na putu ( ali opet i prije se mogao koristit internet tethering)

- Safari mozda radi malo brze, ali nista spektakularno...

- AirPlay nisam uspio testirati jer nemam adekvatan uredjaj tako da o tome nemam sto napisati.

-Ostalo je sve isto kao na 4.2.1

Kao sto se vidi iz napisanog nema nekih novina, značajnih novi funkcija ili neceg spektakularnog, moja preporuka je da nije potrebno zuriti sa ovim update-om, posebice oni koji su zavisni od JB-a.

AleX
05-03-2011, 20:37
Utisak baterije, da li radi malo brze/stabilnije od 4.2.1?

iAlfa
05-03-2011, 20:39
Nisam primjetio nikakvu razliku u odnosu na 4.2.1 sto se tice baterije, inace sve ide glatko i stabilno kao i na prethodnoj verziji...

Luk492
05-03-2011, 21:12
A jel rade oni gestures ili je to samo za ipad??


Sent from my iPhone using Tapatalk

Rakic90
05-03-2011, 21:14
Pa samo za iPad, logicno. :)

A to sto ti radi brze safari, verovatno je zbog toga sto si uradio fresh install, ne verujem da je to OS-a. ;)

iAlfa
05-03-2011, 21:15
Na iphonu ne radi sigurno, za iPad nisam siguran, mislim da su to uklonili iz finalne (GM) verzije...

Entheogen
05-03-2011, 21:21
ja preskačem upgrade do petice, ili do idućeg point release-a.

priest77
05-03-2011, 23:41
Gestures rade i na iPhone i ja samo zbog njih cekam 4.3
I naravno treba vam JB da bi ih aktivirali:
http://www.redmondpie.com/enable-activate-multitouch-gestures-on-iphone-4-ios-4.3-how-to-guide/