PDA

View Full Version : cydia pomoc



detari357
04-03-2011, 22:23
vec duze vreme se mucim sa cydiom.Imam 3g, 3.1.2,do pre nekoliko dana cydia je radila bez problema,pokusao sam da otrvorim i nece,za 2-3 sekunde samo me izbaci napolje,znaci ne mogu ni da je otvorim... Ne znam sam da resim ovaj problem,molim vas za pomoc.

SloboUgljevik
04-03-2011, 23:39
Uradi update cydie, skini deb file sa neta, ubaci ga u fon pomocu ifunboxa, instaliraj ga preko ifile i restartuj telefon.

detari357
04-03-2011, 23:59
jedno 50 puta sam gledao da li ce mi neko nesto napisati,hvala ti,ali ja sam nov,jos uvek ne znam ili jako malo znam sa iphonom,nisam lenj i stalno trazim po forumu da resim problem,ali jednostavno ne mogu da pohvatam sve to sto se pise,stalno citam i cini mi se da sto vise citam sve manje znam,vama sve to jednostavno i predpostavljam smesno kada neko pita,ali bih te zamolio da mi malo bolje objasnis kako sve to da izvedem...Vidim da si napisao update cydie,ne mogu ni da je otvorim...iste sekunde me izbaci i vrati na glavni meni...zamolio bih tebe i sve koji imaju volje da mi pomognu da se izrazim jezikom za pocetnike.hvala

SloboUgljevik
05-03-2011, 00:33
Pomocu ti sutra sad nemam vremena, nije nista tesko.

Draganr
05-03-2011, 10:15
Vec je bilo reci o ovome:

1. Launch iPhone Explorer or Use SSH (e.g. Cyberduck for Mac or WinSCP for Windows) to access the file system of your jailbroken iPhone
2. Navigate to /var/lib/apt/lists and delete all files under this folder except the “partial” folder
3. Navigate to /var/lib/dpkg/updates. If there is any files inside, please also remove them.
4. Reboot your iPhone

detari357
05-03-2011, 15:51
uspeo sam nekako da pokrenem cydiu,nesto sam brisao,uradio reboot... sada je sve OK,ali mi ne radi installous preciznije mogu da ga koristim i skine mi aplikaciju,ali je nema nigde. Pokusavao sam par puta,ali bezuspesno....